بعد از آشتی‌کنان برادران آقاگلیان با مهران مدیری⇐قسمتهای باقیمانده «قهوه تلخ» عرضه خواهد شد؟+عکس

قهوه تلخ

نمایش خانگی: تهیه‌کنندگان مجموعه «قهوه تلخ» که مدتی است خبری از آنها در دست نبود، سرانجام رونمایی شدند.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» و به نقل از «فارس» سریال «قهوه تلخ» مجموعه طنزی به کارگردانی مهران مدیری و فیلمنامه‌نویسی امیر مهدی ژوله و خشایار الوند بود که بصورت هفتگی از 23 شهریور 1389 در بسته‌بندی‌های 3 قسمتی از طریق موسسه گلرنگ رسانه در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شد اما تنها 2 مجموعه که حاوی 6 قسمت پایانی این سریال است، به دلایل نامشخصی پخش نشد.

در آن مقطع زمانی اعلام شد که مهران مدیری با برادران آقاگلیان به اختلاف خورده و همین باعث شده تا سریال پرمخاطب «قهوه تلخ» بی‌سرانجام بماند. اما موضوع اختلاف با مهران مدیری پایان کار نبود و برادران آقاگلیان حتی تولید انیمیشن سینمایی «بانویی از ماه» را هم نیمه کاره رها کردند و تا مدت‌ها خبری از آنها نبود.

اما این غیبت چندساله سرانجام اخیرا به پایان رسید و این دو برادر در مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «ساعت 5 عصر» پس از 5 سال رویت شدند و با مدیری خوش و بش کردند. این حضور دوباره نشان دهنده این است که احتمالا دوران اختلاف به پایان رسیده و شاید پس از 6 سال سرانجام مخاطبان مجموعه «قهوه تلخ» بتوانند قسمت‌های پایانی این اثر را ببینند.

سریال «قهوه تلخ» 35 بازیگر اصلی دارد که از آن‌ها می‌توان به مهران مدیری، سیامک انصاری، محمدرضا هدایتی، سحر جعفری جوزانی، سحر زکریا و رضا فیض نوروزی اشاره کرد.

مهران مدیری که پیش از آن سریال‌های موفقی چون «پاورچین»، «نقطه چین»، «شب‌های برره»، «باغ مظفر» و «مرد هزار چهره» را در کارنامهٔ خود داشته، در این کمدی تاریخی به ادعای خودش بهترین کارش را به نمایش گذاشته‌است.

این سریال هر هفته در یک مجموعه شامل سه سی‌دی که هر سی دی حاوی یک قسمت و یا در قالب یک دی‌وی‌دی منتشر می‌شد. و در 34 مجموعه که شامل 102 قسمت است پخش شد و تنها دو مجموعه که حاوی شش قسمت پایانی این سریال است، پخش نشد.

حمید و مجید آقاگلیان در رونمایی «ساعت 5 عصر»
حمید و مجید آقاگلیان در رونمایی «ساعت 5 عصر»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید