با همراهی برادرزاده شریفی‌نیا و سرمایه‌گزار «گلشیفته»⇐تهیه‌کننده فیلمهای شکست‌خورده به شبکه خانگی می‌آید

امیر پورکیان

نمایش خانگی: تب فعالیت دست اندرکاران سینمای ایران در شبکه خانگی روزبروز بیشتر می‌شود و ورای کارگردانان سینما اخیرا تهیه‌کنندگان سینما هم برای کارگردانی در شبکه خانگی علاقه نشان داده‌اند.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» امیر پورکیان تهیه‌کننده آثاری همچون «گاهی»، «دریا و ماهی پرنده» و «خنده‌های آتوسا» که اغلب در گیشه شکست خورده‌اند قصد کارگردانی در شبکه خانگی را دارد.

پورکیان قصد دارد سریالی با نام «ممنوعه» را برای شبکه خانگی بسازد که در فهرست عوامل آن بیش از همه نام حامد شریفی‌نیا برادرزاده محمدرضا شریفی‌نیا جلب توجه می‌کند؛ برادرزاده شریفی‌نیا دستیار یک پورکیان در این سریال است.

حامد شریفی‌نیا دستیار دوم کارگردان در «سن پطرزبورگ»، «پسر تهرونی» و «محاکمه در خیابان» بوده و دستیار اول و برنامه‌ریز پروژه‌های «سوفی و دیوانه» و «عشق و آتش» بوده است.

سرمایه‌گزار تولید سریال «ممنوعه» صادق یاری بوده و پخش سریال از طریق موسسه تازه تأسیس سرورسانه‌پارسیان انجام خواهد شد که توسط برادران یاری از شرکای سابق هنرنمای پارسیان راه انداخته شده است؛ یاری این روزها سریال «گلشیفته» را هم به عنوان سرمایه‌گزار در مسیر تولید دارد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید