با قسمت سوم «آشوب»⇐کورش تهامی در مرکزیت جلد قرار گرفت+عکس

آشوب

نمایش خانگی: سومین قسمت از سریال «آشوب» کاظم راست گفتار از طریق موسسه تصویردنیای هنر در شبکه خانگی عرضه شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» برخلاف دو قسمت قبل که کوروش تهامی بازیگر اصلی سریال محوریت پوسترها و جلدها نبود در قسمت سوم این تهامی است که تصویرش در مرکزیت جلد و پوستر جای گرفته است.

«آشوب»پربازیگر‌ترین سریال سال است که داستان آن در دهه ۱۳۲۰ می‌گذرد و مضمون اصلی آن در رابطه با بحران هنرمندان در آن روزگار است و از بازیگران آن می توان به کوروش تهامی، لیلا اوتادی، یکتا ناصر، محمدرضا هدایتی، فرهاد آئیش، آتیلا پسیانی، داریوش فرهنگ، همایون ارشادی، داریوش کاردان، شهره لرستانی، حبیب دهقان نسب، آشا محرابی، امیرحسین صدیق، محمدرضا شریفی‌ نیا، ارژنگ امیرفضلی، نادر سلیمانی، رامین ناصرنصیر، نیما فلاح، فخرالدین صدیق شریف، رضا فیاضی، سعید امیرسلیمانی، رضا بنفشه خواه، میرطاهر مظلومی، پریا شمس، غلامحسین لطفی، مژگان غلامی، بهرام سروری نژاد، خسرو امیرصادقی، امیرشروین امیرصادقی اشاره کرد.

در قسمت سوم «آشوب» معنوی جوان را در حالی می بینیم که برای اولین بار لذت عشق را چشیده اما بلافاصله با عشق دیگری مواجه می‌شود و بر سر دو راهی قرار می‌گیرد. حال باید بین لی لی که هم زیبا و ثروتمند است و هم راه را برای پیشرفتش هموار می‌کند و عاطفه که سمبل یک عشق پاک و آسمانیست، یکی را انتخاب کند…

آشوب
آشوب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید