کدخبر : 2107
دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
فاقددیدگاه

با ادای احترام به علی معلم و افشای اسرار تهیه‌کننده «پری» و «ضیافت»⇐قسمت اول «قاب سینما» به شبکه خانگی آمد+عکس

قسمت اول مجله تصویری «قاب سینما» با آیتمهایی متنوع از طریق گلرنگ رسانه به شبکه خانگی آمد.

نمایش خانگی: اولین قسمت مجله تصویری «قاب سینما» با ادای احترام به علی معلم سینماگر و منتقد فقید به شبکه خانگی آمد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» این مجله تصویری که در کنار وجه سرگرم کنندگی بار آموزشی هم دارد شامل بخشهای گوناگونی است؛ از گپ و گفت با هنرمندان تا نقد آثار نوستالژی، یک روز خصوصی با یک هنرمند و جایگاه عکس و تبلیغات در سینما.

برخی از چهره های سرشناس سینما و تلویزیون ایران در قسمت اول «قاب سینما» به ارائه نظرات خویش درباره سینما و حیطه تخصصی فعالیت خویش پرداخته‌اند. مهتاب کرامتی، رامبد جوان، جهانگیری کوثری، کارن همایونفر، مهران غفوریان، احمد مهرانفر، باران کوثری، سحر قریشی، پژمان جمشیدی، رامبد جوان، مجید صالحی و رضا داودنژاد  از جمله این چهره ها هستند.

امیرحسین شریفی تهیه‌کننده آثاری همچون «اشک سرما»، «ضیافت»، «سیب سرخ حوا» و «پری» در قسمت اول «قاب سینما» در کنار گفتگو درباره روند همکاری با کارگردانانی همچون داریوش مهرجویی و مسعود کیمیایی به برخی از مهمترین پرسشها پیرامون زندگی شخصی و حرفه ایش پاسخ داده و از جمله درباره تصویری پرسش‌برانگیز مربوط به سه دهه قبل که او را در کنار شماری از کارگردانان سرشناس ایرانی نشان می‌دهد و همچنین ازدواج و زندگی با سارا صوفیانی بازیگر جوان توضیح داده است.

مرور حاشیه تا متن جشنواره فجر، نقد نوستالژیک «مادر» و مرور جایگاه عکس و تصویر در تبلیغات سینما از دیگر بخشهای قسمت اول «قاب سینما» است.

«قاب سینما» به کارگردانی شهاب کاظمی و میلاد معتمدی‌فر از طریق موسسه گلرنگ رسانه به شبکه خانگی عرضه شده است.

قاب سینما

قاب سینما

Likesبا ادای احترام به علی معلم و افشای اسرار تهیه‌کننده «پری» و «ضیافت»⇐قسمت اول «قاب سینما» به شبکه خانگی آمد+عکس(1)Dislikesبا ادای احترام به علی معلم و افشای اسرار تهیه‌کننده «پری» و «ضیافت»⇐قسمت اول «قاب سینما» به شبکه خانگی آمد+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما