کدخبر : 3159
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
فاقددیدگاه

بازیگر زن «شهرزاد» بیان کرد⇐خودم «شهرزاد۲» را ندیده‌ام اما راه درستی رفته!!!/فیلمبرداری فصل سوم در ۳ هفته آینده آغاز می‌شود

نمایش خانگی: فصل دوم «شهرزاد» نزدیک به دو ماه است که در حال عرضه به شبکه خانگی است و درباره میزان اقبال به آن حرف و حدیث فراوان است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» حسن فتحی کارگردان «شهرزاد» تصمیم دارد برای پرهیز از ایجاد وقفه میان فصل دوم و سوم خیلی زود تولید فصل سوم را هم آغاز کند.

نسیم ادبی بازیگری که در این سریال ایفاگر نقش خواهر ورّاج شهرزاد است با اشاره به تولید فصل سوم به «میزان» گفت: به طور قطع در فصل سوم این سریال نیز به ایفای نقش می‌پردازم. در حال حاضر گروه در حال استراحت هستند و از سه هفته دیگر فیلمبرداری فصل سوم آغاز خواهد شد.

وی درخصوص بازخورد مخاطبان از فصل دوم سریال «شهرزاد» بیان کرد: من خودم هنوز موفق به دیدن فصل دوم نشدم اما تا همین جا از بازخورد دوستان و مردم متوجه شدم که «شهرزاد» راه درستی رفته و رضایت مخاطبان را به همراه داشته است.

Likesبازیگر زن «شهرزاد» بیان کرد⇐خودم «شهرزاد۲» را ندیده‌ام اما راه درستی رفته!!!/فیلمبرداری فصل سوم در ۳ هفته آینده آغاز می‌شود(0)Dislikesبازیگر زن «شهرزاد» بیان کرد⇐خودم «شهرزاد۲» را ندیده‌ام اما راه درستی رفته!!!/فیلمبرداری فصل سوم در ۳ هفته آینده آغاز می‌شود(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما