امتداد مخالفتها⇐مدیر پخش هنرنمای پارسیان: افزایش خودسرانه قیمت محصولات خانگی، لطمه به اعتماد مخاطب است

صادق یاری-هنرنمای پارسیان

نمایش خانگی: موج مخالفتها به افزایش خودسرانه قیمت محصولات خانگی توسط یک شرکت پخش خاص ادامه دارد. (اینجا را بخوانید)

بعد از مدیران موسسات هنرهای تصویری سوره، هنراول و گلرنگ‌رسانه حالا مدیر پخش موسسه هنرنمای پارسیان هم به انتقاد از افزایش خودسرانه قیمت محصولات خانگی توسط یک شرکت خاص پخش پرداخته است.( اینجا و اینجا و اینجا بخوانید)

صادق یاری با اشاره به اینکه افزایش خودسرانه بهای محصولات خانگی به ایجاد نوعی دوگانگی بدل خواهد شد به سایت «نمایش خانگی» گفت: این یک امر بدیهی است که افزایش خودسرانه بهای فیلم در این فصل از سال باعث دوگانگی در عرضه محصولات نمایش خانگی میشود چون مخاطب نمی‌داند چرا باید برای یک محصول خاص هزار تومان بیشتر از محصولات دیگر دهد.

یاری با اشاره به اینکه تغییر قیمت باید از مسیر صنف صورت گیرد تأکید کرد: اگر شرکتی پیشنهاد افزایش قیمت محصول را دارد این امر باید بصورت تخصصی و با حضور نمایندگان تمامی شرکتهای توزیع و پخش به بحث گذاشته شود تا پس از گفتگو و تبادل نظر و در نظر گرفتن حقوق مصرف کننده و منافع شرکتها درباره آن تصمیم گیری شود.

مدیر پخش هنرنمای پارسیان افزود: حتی افزایش ۱۰۰۰ تومانی قیمت یک محصول نمایش خانگی باید با حضور تمام شرکتهای فعال بررسی شود که با چه ملاک و معیاری این مبلغ بناست به بهای محصول افزوده شده.

صادق یاری خاطرنشان ساخت: ما با اینگونه اقدامات خودسرانه کاملا مخالفیم زیرا چنین اقداماتی باعث لطمه خوردن به اعتماد مشتری و کاهش مخاطبان محصولات نمایش خانگی می‌شود و کاملا در تضاد است با اهداف موسسه هنرنمای پارسیان که مشتری‌مداری برایش ارجح بوده است.

یک دیدگاه

  1. سلام
    اون موقعی هم که فیلمها5000 تومان شد اوایل همه مخالف بودند ولی بعد همه شرکتها قیمتهاشون تغییردادند.زیاداین بیانیه و مخالفتهاروجدی نگیرید قطعا فیلمها 6000 تومان خواهدشدیااواخرامسال یادرسال جدید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید