افزایش قیمت 40درصدی محصولات خانگی توسط موسسه منسوب به حوزه هنری با همراهی تهیه‌کننده مطبوع قالیباف که مدعی حمایت از 96درصدیها بود!!!+عکس

محمود رضوی+محمدباقر قالیباف

نمایش خانگی: محصولات شبکه خانگی در ابتدای سال یک افزایش قیمت 20درصدی را تجربه کردند و موسسات خانگی، قیمت عرضه را از 5هزار تومان به 6هزارتومان افزایش دادند؛ افزایشی که با توجه به افزایش دستمزد پرسنل و افزایش قیمت مواد اولیه طبیعی می نمود.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» به دلایل مختلف که اصلی ترینش افزایش ناگهانی قیمت ارز و متعاقب آن افزایش سرسام آور قیمت مواد اولیه تولید و بسته بندی آثار شبکه خانگی است، شواهد حکایت دارد از افزایش قیمت مجدد محصولات خانگی و این بار افزایش قیمت 40درصدی.

 پیش بینی میشد استارت این افزایش قیمت از سوی موسسات خصوصی خانگی زده شود که هیچ حمایتی پشتشان نیست و صرفا متکی هستند به تکفروشی محصول و بدین لحاظ کاملا هم طبیعی است که برای امتداد حیات ناگزیر باشند از افزایش قیمت محصول اما این موسسه‌ای منسوب به حوزه هنری است که زودتر از بقیه قیمت محصول خویش را افزایش داده!

موسسه هنرهای تصویری سوره منسوب به حوزه هنری قیمت روی جلد تازه ترین محصول خود که فیلم «لاتاری» باشد را ده هزار تومان قرار داده است!!

تهیه کننده «لاتاری» محمود رضوی است که تهیه کنندگی فیلم 3ارگانی «ماجرای نیمروز» را در کارنامه دارد و چنان که خودش هم اذعان داشته همه رشدش را مرهون محمدباقر قالیباف است.

رضوی در انتخابات96 به عنوان نماینده انتخاباتی قالیباف هم قعالیت میکرد و یادمان نرفته که قالیباف هم با خط کشی جامعه به دو دسته 96 درصدی محروم و 4درصدی متمول، مدام بر تلاش برای ارتقای سطح زندگی 96درصدیها تأکید میکرد!

حالا اینکه تهیه کننده مطبوع(!) قالیباف راضی شده فیلمش پیشتاز افزایش قیمتی 40درصدی در شبکه خانگی باشد چقدر در تضاد است با آن شعارهایی که در حمایت از 96درصدیها می‌داد؟؟ آن هم با همراهی ارگانی به نام حوزه هنری که کاملا متصل است به منابع عمومی!!

پشت جلد نسخه خانگی «لاتاری»/دقت کنید بر رقم «ده هزار تومان» در پایین جلد
پشت جلد نسخه خانگی «لاتاری»/دقت کنید بر رقم «ده هزار تومان» در پایین جلد!!!

3 دیدگاه‌ها

  1. با سلام کم قاچاق وکپی ودانلودهای غیرقانونی بود بعد از این افزایش قیمتها بیشترخواهدشد عوض این که آقایان مسئول به فکر جمع آوری وجلوگیری از کپی ودانلود از کانالهای تلگرامی وشبکه های بی هویت ماهواره باشن به فکر افزایش مجدد افتادن ماهم که داخل این شبکه مشغول هستیم بااین اوضاع باید به فکرجمع کردن و اضافه شدن به بیکاران جامعه باشیم–واقعا ممنون

  2. این کار باعث میشه اونایی هم که قانونی می خریدن به سمت دانلود قاچاقی یا تماشا از شبکه های ماهواره ای که همون روز یا روز بعدش پخش می کنن برن

  3. من دیگه نمیتونم با این شرایط اقتصادی اصلشو بخرم. چند ماه منتظر این فیلم بودم که به آرشیوم اضافش کنم که دیگه نمیتونم با این قیمتها دیشبم رایگان دانلودش کردم. فکر ما بدبخت بیچاره هارم بکنید خو.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید