کدخبر : 3887
شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
3 دیدگاه

افزایش خودسرانه قیمت محصولات خانگی توسط یک ویدیورسانه خاص!!؟؟

افزایش خودسرانه قیمت محصولات خانگی توسط یک شرکت پخش خاص با انتقادات مخاطبان مواجه شده است.

نمايش خانگي: در شرايطي که پيش بيني مي شد نيمه دوم امسال قيمت محصولات خانگي يک افزايش ۲۰ درصدي را تجربه کند اما تقریبا هنوز هيچ کدام از شرکتهاي عرضه محصولات خانگي زيربار اين افزايش قيمت نرفتند.

به گزارش سايت خبري-تحليلي «نمايش خانگي» از موسسه هنرهاي تصويري سوره و هنراول و هنرنمای پارسیان تا تصويرگسترپاسارگاد و گلرنگ رسانه، هیچ کدام هنوز قیمت محصولات خود را افزایش نداده‌اند به خصوص که شبکه قاچاق روزبروز فعالتر ميشود و در این شرایط افزايش قيمت محصولات مجاز منطقي نيست.

در اين ميان اما به ناگاه موسسه تصويردنياي هنر تازه ترين محصول خود که يک کمدي پرحاشيه به نام «پا تو کفش من نکن» است را با قيمت ۶هزار تومان به شبکه خانگي عرضه کرد!

اين اتفاق نه فقط با اعتراض مخاطبان شبکه خانگي مواجه شده بلکه پیش‌بینی می‌شود دیگر موسسات فعال در اين عرصه را هم به نگراني درباره عواقب اين تصميم بیندازد.

اينکه چرا يک شرکت خاص به جاي همراهي با بدنه صنف نمايش خانگي مسير خاص خود را مي‌رود پرسشي است که پيش روي دست اندرکاران تصويردنياي هنر است. آيا صرف پرمخاطب بودن «پا تو کفش من نکن» و سودآوري بالايش دليلي مي شود بر افزايش يکجانبه قيمت محصول؟

 

Likesافزایش خودسرانه قیمت محصولات خانگی توسط یک ویدیورسانه خاص!!؟؟(0)Dislikesافزایش خودسرانه قیمت محصولات خانگی توسط یک ویدیورسانه خاص!!؟؟(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما