کدخبر : 849
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۸:۱۳
فاقددیدگاه

تازه ترین اظهارات مالک حقوقی «جناب خان»⇐این عروسک در شبکه خانگی متولد شد/منتظر فیلم سینمایی و سریالش باشید/استفاده تبلیغاتی از «جناب خان» برای تأمین بودجه ساخت فیلم و سریال است

نمایش خانگی: «جناب خان» عروسکی است که با شبکه خانگی و سریالی به نام «کوچه مروارید» معرفی شد و بعدتر حضور آن در سری «خندوانه» با اقبال مخاطبان مواجه شد تا جایی که پای عروسکهای «جناب خان» به فروشگاههای عرضه محصولات عروسکی هم باز شد.

به گزارش نمایش خانگی با این حال سعید سالارزهی مالک حقوقی «جناب خان» اجازه حضور این عروسک در فصل چهارم «خندوانه» را نداد و همین حاشیه های فراوانی را رفم زد.

سعید سالارزهی در این باره به «ایسنا» می گوید: آنچه که دوستداران واقعی جناب خان باید بدانند، این است که اتفاقا تصمیم ما برای تفاهم تبلیغاتی به منظور ارتقای هر چه بهتر ساخت فیلم سینمایی و مجموعه سریال «جناب خان» بوده و خیلی زود اخبار بسیار خوبی را در این مورد به اطلاع مردم می‌رسانیم. برای بازگشت جناب خان در برنامه «خندوانه» دو نگرانی وجود دارد که باید رفع شود ولی هنوز هیچ پیشنهادی در این خصوص به من ارائه نشده است.

مالک جناب خان درباره رفتن این عروسک از خندوانه می‌گوید: من با برگشت جناب خان به «خندوانه» مشکل خاصی ندارم، ولی انگار طرف مقابل فقط یک راه برای این برگشت می‌شناسد و آن هم واگذاری مالکیت جناب خان و خداحافظی با آن هست. من با برگشت جناب خان به تلویزیون مشکلی ندارم. چرا هیچکس از طرف مقابل سوال نمی‌کند که چرا تنها راه اینکه جناب خان به تلویزیون برگردد، واگذاری مالکیت بوده؟ چرا تنها شرط اینکه مردم بتوانند از دیدن جناب خان در تلویزیون محروم نشوند این است که من و همکارانم با کاراکتری که خلقش کردیم خداحافظی کنیم. آیا این عادلانه است …؛ حتی  این درخواست با یک روش صحیح و محترمانه هم پیشنهاد داده نمی‌شود و جز تهدید، ممانعت از فعالیت‌های آتی من و  از طرفی دیگر صرفا با دادن اطلاعات ناقص و غلط با احساسات مردم بازی می‌کنند تا من تحت فشار، این مالکیت را به چه کسی یا کسانی واگذار کنم؟

صاحب عروسک «جناب‌ خان» در ادامه مطرح کرد: خواهش می‌کنم این سوال از طرف مقابل پرسیده شود که آیا به غیر از درخواست مالکیت جناب خان هیچ پیشنهادی دیگری به بنده داده شده؟ حتی یک بار؟ هیچ توجهی ندارند و فقط من را مانع می‌دانند. نمی‌دانم چرا این طور شد؟

او در پاسخ به اینکه اگر پیشنهادی از سوی تلویزیون برای بازگشت جناب خان مطرح شود، می‌پذیرد؟ اظهار کرد: حتما جواب من مثبت خواهد بود، وقتی دو مساله حل بشود. اول نگرانی من از یکنواخت شدن جناب خان و همچنین از سری چهارم و دوم برنامه «خندوانه» به ما هم سهمی از درآمدهای اسپانسرهای برنامه تعلق بگیرد. منظور من از سهم اسپانسرها در واقع یعنی داشتن درآمد … منظورم دقیقا سهمی از اسپانسرها نیست. اما در سازمان صداوسیما به آورنده اسپانسر درصدی از کل مبلغ اسپانسر به عنوان سهم بازاریابی تعلق می‌گیرد.

وی درباره‌ اقدام اخیرش در قبال جناب خان مبنی بر استفاده‌ تبلیغاتی از این عروسک، اظهار کرد: فکر می‌کنم به اشتباه این جو و فضا ایجاد شده که این تفاهم تبلیغاتی به معنای ایجاد درآمد و  به منظور جدا کردن جناب خان از مردم است، در حالی که اصلا اینگونه نیست؛ ما بزودی اخبار بسیار خوبی درباره فعالیت‌های فرهنگی و نمایشی جناب خان  را به اطلاع مردم خواهیم رساند.

سالارزهی در قبال اقدامات اخیرش مبنی بر استفاده از «جناب خان» برای تبلیغات محیطی اظهار کرد:  چطور در دو سال گذشته در برنامه «خندوانه» برای این برندها تبلیغ صورت گرفته و اشکالی نبوده است؛ می‌دانید چرا؟ چون دوستان با ذهن و احساسات مردم بازی می‌کنند تا به خواسته‌های ناحق خودشان برسند. زیرکانه به جای اینکه تبلیغات یک شرکت شوینده را با یک شرکت تولیدکننده وسایل برقی خانگی مقایسه کنند، آن را با حضور در «خندوانه» مقایسه می‌کنند و آنها را مقابل هم قرار می‌دهند. در حالی که باید این تصمیم من را درخصوص اینکه به جای حضور در «خندوانه» ترجیح داده‌ام مجموعه سریال جناب خان و همچنین فیلم سینمایی جناب خان را مد نظر قرار دهند و نکات مثبت و منفی و همچنین دلایل این تصمیم را بررسی کنند. اتفاقا تصمیم ما برای تفاهم تبلیغاتی به منظور ارتقای هر چه بهتر ساخت  فیلم سینمایی و مجموعه سریال «جناب خان» بوده و خیلی زود اخبار بسیار خوبی را در این مورد به مردم عزیز اطلاع می‌رسانیم.

Likesتازه ترین اظهارات مالک حقوقی «جناب خان»⇐این عروسک در شبکه خانگی متولد شد/منتظر فیلم سینمایی و سریالش باشید/استفاده تبلیغاتی از «جناب خان» برای تأمین بودجه ساخت فیلم و سریال است(0)Dislikesتازه ترین اظهارات مالک حقوقی «جناب خان»⇐این عروسک در شبکه خانگی متولد شد/منتظر فیلم سینمایی و سریالش باشید/استفاده تبلیغاتی از «جناب خان» برای تأمین بودجه ساخت فیلم و سریال است(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
https://www.namayeshkhanegi.ir/?p=849
مطالب مرتبط
دیدگاه شما