اصغر سمسار زاده در شبکه نسیم

نمایش خانگی: از آغاز نوروز امسال برنامه ترکیبی «به خاطر هم» از طریق شبکه نسیم میهمان خانه های مردم است.
به خاطر هم عنوان برنامه ای است که با حمایت سازمان هلال احمر ایران  و مشارکت شبکه نسیم تولید شده است.
به خاطر هم ضمن توجه به مسئولیت های اجتماعی با نگرشی نو در نحوه آموزش همگانی و با استفاده از ابزار سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت مخاطبان ، قصد دارد تا در فضای متفاوت و مفرح به سرفصل های  آموزشی سازمان هلال احمر نیز بپردازد.
پخش این برنامه ۲۶ قسمتی از اول فروردین  در شبکه نسیم شروع شده است.
تلفیق نمایش و گفت وگو در برنامه با حضور میهمانان،  لحظات شادی را برای بیننده به ارمغان می آورد. در لایه های زیرین این گفت و گوها، به موضوعات مهم اجتماعی و آموزشی پرداخته می شود.
بهره گیری از روابط و فضای خانوادگی در روند پیشبرد برنامه، از دیگر ویژگی های متمایز  به خاطر هم محسوب می شود.
اصغر سمسار زاده بازیگر پیش کسوت، نمایش و تلویزیون میهمان امروز یکشنبه ۱۹ فروردین  برنامه به خاطر هم می باشد تا برای مردم از فرهنگ رانندگی، رعایت قوانین رانندگی در جاده ها و خاطرات دوران بازیگری بگوید.
اصغر سمسار زاده متولد ۱۳۱۵ تهران است و از سال ۱۳۴۸ ‏با فیلم امشب دختری می میرد بازی در فیلم های سینمایی را  آغاز نموده است.
او شهرتش را مدیون سریال «خانه ‏بدوش» و شخصیت «اصغر ترقه» است که از او چهره ای آشنا و مشهور ساخت.
این بازیگر قدیمی و نام آشنا در ‏فاصله سال های ۱۳۴۸ تا ۱۳۵۶ بیش از ۲۰ فیلم بازی کرد. اما انقلاب و دگرگونی های پیش آمده، او را نیز مانند ‏بسیاری به حاشیه راند. ولی سمسار زاده ابتدا از طریق حضور در تئاترهای لاله زار و سپس نقش های کوچک و بزرگ ‏تلویزیونی و گاه سینمایی کوشید تا در این حیطه فعال باقی بماند. حالا غیر از در نمایش های کمدی، در تلویزیزن، سینما و رادیو هم فعال است.
عوامل برنامه به خاطر هم عبارتند از:
تهیه کننده :کمال فیض آبادی، نویسنده ، کارگردان و مجری: اشکان درویشی، جانشین تهیه کننده : فرشادیاسر، مجری طرح :  موسسه فرهنگی هنری فیض گستران هنر، تدوین:  امین ظهراب بیگی، بازیگران: مختار سائقی، گیتی معینی ،  سیروس همتی، فرشاد یاسر، مجید شهریاری ،احمد جعفری ، سیمین بهفر  و علی باباجانی.
شایان ذکر است برنامه به خاطر هم هر روز ساعت ۱۲/۳۰ دقیقه ظهر از شبکه نسیم پخش می شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید