ادعای کارگردان “قبله عالم”: آنچه از این سریال پخش شده، کار من نیست!!

نمایش خانگی/مجید ناصری: تعویق چندهفته‌ای عرضه قسمت سوم “قبله عالم” و سپس عرضه قسمتی گنگ به‌عنوان قسمت سوم با واکنش حامد محمدی کارگردان سریال مواجه شده است.

حامد محمدی در یادداشتی سرگشاده از حجم بالای ممیزی سریالش گلایه کرده و مدعی شده قسمتهای پخش شده سریال، کار او نیست!

متن یادداشت کارگردان “قبله عالم” را بخوانید:

هموطنان صبورم! دوست داشتیم با این وضعیت پیچیده جهان و پیچیده تر و تلخ تر کشورعزیزمان که هر روز خبر از دست دادن ناگهانی عزیزانمان را می شنویم، با کمی لبخند به خانه هایتان بیاییم اما عده ای نهاد ناشناخته و همیشه دلسوز، حتی دوست ندارند مردم در این شرایط هم برای لحظه ای کوتاه بخندند.

تلاش کردیم با مذاکره، گفتگو، تعامل و دوری از رسانه‌ای شدن اتفاقات پیش آمده، این سوء تفاهم ها حل شود یا این اثر تا اطلاع ثانوی منتشر نشود اما زورمان به حق طبیعی خودمان و شما نرسید.

شما که غریبه نیستید، اصلاحیه قسمت های پخش شده و پخش نشده به استناد برگه های ممهور و مستند( قابل ارایه به مردم عزیز ایران در هرکجای جهان) آنقدر زیاد است که متاسفانه آنچه از این سریال در رسانه محترم فیلیمو پخش شده و پخش نشده اثرساخته شده توسط من و تیم همراه و درجه یک سازنده این اثر نیست و برای احترام به مخاطبین، چنانچه بعدتر این سریال به خانه های شما بیاید، بدون تیتراژ ابتدایی و انتهایی پخش خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید