کدخبر : 2492
پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱
فاقددیدگاه

ادعاهای مهدی فخیم‌زاده⇐شبکه نمایش خانگی بیشتر مصرف‌کننده است/بسیاری از سریال‌های شبکه نمایش خانگی با شکست مواجه شده‌اند/این سریالها مخاطب چندانی نداشته‌اند

مهدی فخیم زاده که خودش با سریال «دندون طلا» حضور در شبکه خانگی را تجربه کرد نگاهی مثبت به این مدیوم ندارد.

نمایش خانگی: مهدی فخیم‌زاده بازیگر-کارگردان سینما و تلویزیون سابقه ایفای نقش در سریالی خانگی با نام «دندون طلا» را هم در کارنامه دارد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» فخیم زاده در «دندون طلا»ی داود میرباقری در نقش قهوه خانه داری به نام «قنبر دیزل» ایفای نقش کرده بود؛ نقشی که در ارتباط با عشق به یک دختر کولی به نام «نیر» پیش می رفت.

«دندون طلا» به هنگام عرضه از سوی تصویرگسترپاسارگاد مورد توجه نسبی مخاطبان قرار گرفت اما با این وجود فخیم زاده اعتقاد چندانی به شبکه خانگی ندارد و آن را مصرف کننده می داند.

فخیم زاده در گفتگو با «ایسنا» بیان داشت:  شبکه نمایش خانگی بیشتر مصرف‌کننده است و در واقع زمانی می‌تواند رقیب تلویزیون شود که VOD بتواند برای شبکه خانگی فیلم تولید کند که نمی‌تواند.

وی ادامه داد: الان بسیاری از سریال‌های شبکه نمایش خانگی به غیر از چند مورد با شکست مواجه شده‌اند و مخاطب چندانی نداشته‌اند.

ادعای فخیم زاده درباره شبکه خانگی در شرایطی رخ داده که تولید سریال برای این مدیوم مدتهاست جریان داشته است ضمن اینکه از مدتها پیش نیز فیلمهایی ویدیویی برای ارائه در این مدیوم تولید می شد.

سامانه های ویدیوی درخواستی هم در سالهای اخیر قدرت بیشتری گرفته اند و علاوه بر تولید برنامه های کم هزینه عرضه مجازی سریالها و فیلمها را برعهده دارند.

Likesادعاهای مهدی فخیم‌زاده⇐شبکه نمایش خانگی بیشتر مصرف‌کننده است/بسیاری از سریال‌های شبکه نمایش خانگی با شکست مواجه شده‌اند/این سریالها مخاطب چندانی نداشته‌اند(0)Dislikesادعاهای مهدی فخیم‌زاده⇐شبکه نمایش خانگی بیشتر مصرف‌کننده است/بسیاری از سریال‌های شبکه نمایش خانگی با شکست مواجه شده‌اند/این سریالها مخاطب چندانی نداشته‌اند(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
گلایه‌های یک توزیع‌کننده صنف نمایش خانگی⇐چرا نظارت سفت و سخت ارشاد فقط عرضه کنندگان فیزیکی را دربرمی‌گیرد؟/چرا نه بر قیمت و نه بر محتوای عرضه شده در سامانه‌های ویدیوی درخواستی نظارتی وجود ندارد؟/اجازه عرضه محصولات هالیوودی روز به شرکتهای نمایش خانگی داده نمی‌شود اما سامانه‌های ویدیوی درخواستی خیلی راحت و گاه بدون مجوز همه جور محصولی را عرضه می‌کنند/برای سامانه‌های ویدیوی درخواستی سود و زیان چندان مهم نیست چون اغلب وابسته به کارتلهای خاص سیاسی-اقتصادی هستند/آیا مدیران ارشاد حواسشان هست که در دو سال اخیر چند نمایندگی عرضه محصولات نمایش خانگی کارشان به تعطیلی کشیده و در نتیجه آن چند نفر بیکار شده‌اند؟/چرا محمدمهدی حیدریان نزدیک به شش ماه بعد از حضور در سازمان سینمایی حتی یک نشست با فعالان نمایش خانگی نگذاشته؟
اداره کل نمایش خانگی ارشاد خبر داد⇐ لغو رسمی حکم توقیف «عاشقانه»
قائم‌مقام گلرنگ‌رسانه بیان کرد⇐آقای رییس جمهور! حواستان به اغتشاشگران و جانی‌های اقتصادی این صنف هست؟
اختلاف با سرمایه‌گزاران منجر شد⇐حذف مهدی گلستانه از تهیه‌کنندگی «عاشقانه»/توقیف نسخه‌های VOD سریال!!!
پرسش یک کارگردان⇐چرا بانک‌ها می‌توانند در شبکه‌های ماهواره‌ای تبلیغ شوند اما محصولات سینما و شبکه خانگی نمی‌توانند؟
دیدگاه شما