کدخبر : 461
یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۲
فاقددیدگاه

ادعاهای قائم مقام اسبق صندوق ذخیره فرهنگیان درباره تهیه کننده بازداشتی «شهرزاد»⇐محمد امامی برای تهیه یک فیلم ۱۰۰۰ تا ۱۳۰۰ میلیارد تومان وام از صندوق ذخیره فرهنگیان گرفته است/این تهیه کننده برای دریافت این وام هیچ وثیقه ملکی به صندوق نداد!/اگر این مبلغ برای صندوق شستای کارگران بود شک نکنید که به اعتراض عمومی منجر می شد

قائم‌مقام مدیرعامل اسبق صندوق ذخیره فرهنگیان ادعا کرده محمد امامی تهیه کننده بازداشتی «شهرزاد» برای تهیه یک فیلم نزدیک به 1000 تا 1300 میلیارد تومان از صندوق ذخیره فرهنگیان وام گرفته است آن هم بدون پرداخت وثیقه ملکی!

نمایش خانگی: در کنار توقف تولید فصل دوم «شهرزاد» به دلیل دیسک کمر کارگردان، محمد امامی تهیه کننده این سریال همچنان در بازداشت به سر می برد.

به گزارش نمایش خانگی به تازگی قائم مقام اسبق صندوق ذخیره فرهنگیان با “فارس” گفتگو کرده و اتهام اصلی محمد امامی را دریافت ۱۰۰۰ تا ۱۳۰۰ میلیارد تومان وام بدون سپردن وثیقه دانسته است!

محمدرضا محدث خراسانی قائم‌مقام مدیرعامل اسبق صندوق ذخیره فرهنگیان در پاسخ به این پرسش که نقش محمد امامی در تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان چه بوده است گفت: آقای امامی برای اینکه فیلمی تهیه کند با آقای غندالی(مدیرعامل بازداشتی صندوق ذخیره فرهنگیان) رابطه ایجاد کرد و از وی بین هزار تا ۱۳۰۰ میلیارد تومان وام با چک گرفته است که بعد نتوانست این مبلغ را برگرداند و الان در زندان به سر می‌برد.

قائم‌مقام مدیرعامل اسبق صندوق ذخیره فرهنگیان، خاطرنشان کرد: بانک‌ها چنین وامی را به کسی نمی‌دادند و اگر پرداخت می‌کردند برای هر فرد معادل ۱۵۰ درصد ملک می‌خواستند؛ پس این افراد به جاهایی می‌روند که می‌توانند نفوذ کنند؛ به عنوان مثال آنها اعلام می‌کنند که اگر این فیلم در آینده تولید شد برای نمونه ۲۰ درصد به شما سود می‌دهیم و در قرارداد این طور امضا می‌کنند و وثیقه‌ای نیز ندارند که البته باید بدانیم فیلم جزو وثیقه نیست.

محدث خراسانی متذکر شد: آقای غندالی با چک به آقای امامی وام داده است و بعد آقای امامی نتوانسته است مبلغ را به صندوق برگرداند؛ الان مشکل این است که بانک‌ها وام نمی‌دهند و شرکت‌های دیگر نیز چنین وامی پرداخت نمی‌کنند اما پول ۹۰۰ هزار معلم را به راحتی بذل و بخشش می‌کنند و هیچ اتفاقی در این خصوص نیفتاده است. شک نکنید اگر این مبلغ برای صندوق «شستا»ی کارگران بود و با  یک هشتم مبلغ یاد شده ، این اقدام انجام می‌شد، افراد جمع شده و اعتراض عمومی می‌کردند.

Likesادعاهای قائم مقام اسبق صندوق ذخیره فرهنگیان درباره تهیه کننده بازداشتی «شهرزاد»⇐محمد امامی برای تهیه یک فیلم ۱۰۰۰ تا ۱۳۰۰ میلیارد تومان وام از صندوق ذخیره فرهنگیان گرفته است/این تهیه کننده برای دریافت این وام هیچ وثیقه ملکی به صندوق نداد!/اگر این مبلغ برای صندوق شستای کارگران بود شک نکنید که به اعتراض عمومی منجر می شد(0)Dislikesادعاهای قائم مقام اسبق صندوق ذخیره فرهنگیان درباره تهیه کننده بازداشتی «شهرزاد»⇐محمد امامی برای تهیه یک فیلم ۱۰۰۰ تا ۱۳۰۰ میلیارد تومان وام از صندوق ذخیره فرهنگیان گرفته است/این تهیه کننده برای دریافت این وام هیچ وثیقه ملکی به صندوق نداد!/اگر این مبلغ برای صندوق شستای کارگران بود شک نکنید که به اعتراض عمومی منجر می شد(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
https://www.namayeshkhanegi.ir/?p=461
مطالب مرتبط
دیدگاه شما