کدخبر : 2068
پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
فاقددیدگاه

اداره کل نمایش خانگی ارشاد خبر داد⇐ لغو رسمی حکم توقیف «عاشقانه»

اداره کل نمایش خانگی ارشاد خبر داده که حکم توقیف سریال خانگی «عاشقانه» به طور رسمی لغو شده است.

نمایش خانگی: در حالی که در دو هفته گذشته ادعایی از سوی رییس صنف تازه تأسیس ویدیوی درخواستی منتشر شده بود مبنی بر توقیف سریال «عاشقانه»منوچهر هادی اما دو قسمت از سریال بعد از آن حکم به شبکه خانگی آمد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» این عرضه سریال حکایت از آن داشت که مشکلات پیرامون توقیف هم حل شده است و این مسأله‌ای است که اداره کل نمایش خانگی ارشاد هم بر آن صحه گذاشته است.

روابط عمومی اداره کل نمایش خانگی ارشاد به سایت «نمایش خانگی» اعلام کرده است: سریال «عاشقانه» هیچ مشکلی برای پخش ندارد چراکه حکم توقیف توسط قاضی پرونده لغو شده است ضمن اینکه اختلافات پیش آمده میان تهیه کنندگان و انجمن ویدیوی درخواستی با طرح موضوع در نشستی مشترک در خانه سینما حل شده است.

بر این اساس سریال «عاشقانه» که دو قسمت از آن هم بعد از صدور حکم توقیف منتشر شده بود هیچ مشکلی برای عرضه ندارد و از این به بعد هم طبق روال پیش بینی شده و در فواصل زمانی معین به شبکه خانگی خواهد آمد.

Likesاداره کل نمایش خانگی ارشاد خبر داد⇐ لغو رسمی حکم توقیف «عاشقانه»(2)Dislikesاداره کل نمایش خانگی ارشاد خبر داد⇐ لغو رسمی حکم توقیف «عاشقانه»(1)
image_print
امتیاز:
(2) (1)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
گلایه‌های یک توزیع‌کننده صنف نمایش خانگی⇐چرا نظارت سفت و سخت ارشاد فقط عرضه کنندگان فیزیکی را دربرمی‌گیرد؟/چرا نه بر قیمت و نه بر محتوای عرضه شده در سامانه‌های ویدیوی درخواستی نظارتی وجود ندارد؟/اجازه عرضه محصولات هالیوودی روز به شرکتهای نمایش خانگی داده نمی‌شود اما سامانه‌های ویدیوی درخواستی خیلی راحت و گاه بدون مجوز همه جور محصولی را عرضه می‌کنند/برای سامانه‌های ویدیوی درخواستی سود و زیان چندان مهم نیست چون اغلب وابسته به کارتلهای خاص سیاسی-اقتصادی هستند/آیا مدیران ارشاد حواسشان هست که در دو سال اخیر چند نمایندگی عرضه محصولات نمایش خانگی کارشان به تعطیلی کشیده و در نتیجه آن چند نفر بیکار شده‌اند؟/چرا محمدمهدی حیدریان نزدیک به شش ماه بعد از حضور در سازمان سینمایی حتی یک نشست با فعالان نمایش خانگی نگذاشته؟
ادعاهای مهدی فخیم‌زاده⇐شبکه نمایش خانگی بیشتر مصرف‌کننده است/بسیاری از سریال‌های شبکه نمایش خانگی با شکست مواجه شده‌اند/این سریالها مخاطب چندانی نداشته‌اند
قائم‌مقام گلرنگ‌رسانه بیان کرد⇐آقای رییس جمهور! حواستان به اغتشاشگران و جانی‌های اقتصادی این صنف هست؟
اختلاف با سرمایه‌گزاران منجر شد⇐حذف مهدی گلستانه از تهیه‌کنندگی «عاشقانه»/توقیف نسخه‌های VOD سریال!!!
پرسش یک کارگردان⇐چرا بانک‌ها می‌توانند در شبکه‌های ماهواره‌ای تبلیغ شوند اما محصولات سینما و شبکه خانگی نمی‌توانند؟
دیدگاه شما