کدخبر : 2251
یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲
فاقددیدگاه

اتفاقی در جهت تسریع عرضه نسخه مجاز؟⇐ «۵۰ کیلو آلبالو» در فضای مجازی قاچاق شد!

نسخه قاچاق «50 کیلو آلبالو» در حالی به فضای مجازی آمده که این اتفاق خود میتواند عاملی باشد در جهت تسریع عرضه نسخه مجاز به شبکه خانگی.

نمایش خانگی: هنوز مدت زیادی از قاچاق «گشت۲» در بازار زیرزمینی عرضه محصولات تصویری نگذشته که نسخه ای نه چندان باکیفیت و البته بدون سانسور از «۵۰ کیلو آلبالو» هم به در شبکه قاچاق توزیع شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» قاچاق «۵۰ کیلو آلبالو» که از طریق تعدادی کانال تلگرامی و سایتهای عرضه فیلم انجام شده زیرنویس کانالی را دارد که بدون فیلتر در حال عرضه محصولات مختلف سینمای ایران است!

«۵۰ کیلو آلبالو» بعد از بیشتر از یک سال توقیف بودن به تازگی در مسیر صدور پروانه نمایش خانگی قرار گرفت و بنا بود در آینده نزدیک به شبکه خانگی بیاید.

به نظر می رسد با قاچاق شدن این فیلم و عرضه غیرقانونی آن درست به مانند «گشت۲» شرایط عرضه سریع آن در شبکه خانگی فراهم آید.

هیأت مدیره خانه سینما پیشتر و مدتها بعد از قاچاق «گشت۲» از رایزنی مستقیم با نیروی انتظامی برای حل مشکل قاچاق خبر داده بود. حالا باید منتظر ماند و دید واکنش خانه سینما به قاچاق «۵۰ کیلو آلبالو» چیست؟

Likesاتفاقی در جهت تسریع عرضه نسخه مجاز؟⇐ «۵۰ کیلو آلبالو» در فضای مجازی قاچاق شد!(1)Dislikesاتفاقی در جهت تسریع عرضه نسخه مجاز؟⇐ «۵۰ کیلو آلبالو» در فضای مجازی قاچاق شد!(0)
image_print
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما