کدخبر : 6785
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
فاقددیدگاه

آیا مجیدی ادعاهای این متهم بانک سرمایه درباره ارتباط با پروژه “محمد(ص)” را شنیده است؟؟

نمایش خانگی: در هفتمین جلسه رسیدگی به پرونده متهمان بانک سرمایه، رسول قهرمانی نماینده دادستان با مرور برخی اتهامات احسان دلاویز سرمایه گذار سریال خانگی “شاهگوش” از گردش حساب میلیاردی او در دولت اعتدال گفت.

نماینده دادستان گفت: ما گردش حساب آقای دلاویز را در بانک ملی قبل از سال ۹۲ و بعد از ان استخراج کردیم که نشان می‌دهد بالاترین واریزی قبل از سال ۹۲، ۲۴ میلیون و ۵۰۰ تومان بوده، اما بعد از سال ۹۲ گردش دو حساب بانک ملی آقای دلاویز ۳۰ میلیارد تومان بوده است!!

نماینده دادستان ادامه داد: دلاویز باید توضیح دهد که چرا در زمان همکاری با بانک سرمایه اشخاصی همچون حیدرآبادی پور-که از کشور متواری و اخیرا در اسپانیا بازداشت شد- را مدیرعامل بانک سرمایه کرده اند؟؟

احسان دلاویز در دفاعیه خود ادعایی را درباره ارتباط با پروژه “محمد(ص)”  بیان کرد: بنده در سال ۹۲ از بانک سرمایه استعفا دادم! حیدرآبادی پور انتهای دی ۹۴ مدیرعامل بانک سرمایه شد و من در آن زمان اصلا ایران نبودم چون برای فیلم “محمد(ص)” از شهریور ماه به کانادا رفته بودم!!!

ادعایی که دلاویز درباره پروژه “محمد(ص)” بیان کرده بیش از همه باید از سوی مجید مجیدی کارگردان این پروژه پاسخی یابد.

نقش متهم فعلی بانک سرمایه در پروژه “محمد(ص)” چه بوده؟ و ادعاهای ایشان درباره سفر به کانادا بخاطر حضور فیلم مجیدی در جشنواره مونترال چقدر صحت دارد؟؟؟

Likesآیا مجیدی ادعاهای این متهم بانک سرمایه درباره ارتباط با پروژه “محمد(ص)” را شنیده است؟؟(0)Dislikesآیا مجیدی ادعاهای این متهم بانک سرمایه درباره ارتباط با پروژه “محمد(ص)” را شنیده است؟؟(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
سرمایه گذاران “شاهگوش” و “شهرزاد” و “میلیونر میامی” و “فردا” و “لامپ صد” در مجموع به سی سال حبس و رد مال محکوم شدند
نماینده دادستان در تازه ترین جلسه متهمان سوءاستفاده از بانک سرمایه اظهار داشت⇐احسان دلاویز(مشاور جوان رییس اصلاحات و سرمایه گذار “شاهگوش”) پولهای کثیف را وارد سینما کرد!/دلاویز بود که محمد امامی را به بانک سرمایه وصل کرد!/احسان دلاویز ۲ میلیارد از هادی رضوی فقط بابت تسهیل دریافت تسهیلات دریافت کرده است!!/محمد امامی در سال ۸۸ یک فرد معمولی بوده ولی بعد از آشنایی با دلاویز، به دلالی انحصاری برای دریافت تسهیلات بانک سرمایه بدل میشود و کلی وام برای خود میگیرد!/همسر محمد امامی اعتراف کرده که دلاویز مشاور مدیرعامل بانک سرمایه بود!/احسان دلاویز به واسطه آشنایی‌هایی که در مجلس داشت نقش حمایت از مدیرعامل بانک سرمایه را ایفا می‌کرد/چرا محمد امامی برای دلاویز ویلایی در شمال و یک پورشه گرانقیمت خریده؟؟/تسهیلات امامی از بانک سرمایه سیزده دست چرخیده تا به محمدهادی رضوی برسد!/بخشی از تسهیلات دلاویز به حساب حمید حاجیان رفته؛یعنی همان وکیلی که بعد از ذکر نام در دادگاه هدایتی کشته شد!!/چگونه دلاویز که در حوزه بانکی و نفتی تخصص نداشته مدیرعامل شرکت نفت و گاز سرمایه می‌شود؟/چگونه همسر دلاویز مدیرعامل شرکت نفتی دیار شده؟؟/چگونه برادر دلاویز مدیرعامل نفت پاسارگاد شده؟
ادعاهای شگفت احسان دلاویز از متهمان سوءاستفاده در بانک سرمایه که هم مشاور جوانان رییس اصلاحات و هم از سرمایه گذاران “شاهگوش” و دو فیلم “فردا” و “لامپ صد” بوده⇐محمدهادی رضوی فردی تندخو، و عصبی‌مزاج است!!/محمد امامی انسان وارسته ای است!!/”شهرزاد” سریال ارزشمندی بود و فقط قدری شلختگی مالی(!!) داشت!!
نماینده دادستان در اولین جلسه رسیدگی به اتهامات نامبردگان بیان کرد⇐محمدهادی رضوی(داماد وزیر کار و سرمایه گذار “شهرزاد” )۸۰میلیارد تسهیلات از بانک سرمایه گرفته و اقدام به خرید گوشت و مرغ کرده!/سرمایه گذار “شهرزاد” ملکی را در زعفرانیه به مبلغ ۱۹ میلیارد خریده و قصد داشته با گران‌نمایی همان ملک را به مبلغ ۱۲۰ میلیارد تومان بابت بدهی به بانک سرمایه بدهد!/سرمایه گذار “شهرزاد” ۱۰۷ میلیارد و نیم از بانک سرمایه تسهیلات و ضمانت‌نامه دریافت کرده است!!/سرمایه گذار “شهرزاد” ۱۰۷ میلیارد تومان را در سال ۹۱ تا ۹۴ از شبکه بانکی خارج و صرف عیش و نوش، سفر‌های خارجی، خودرو‌های لوکس و ملک کرده است!!/احسان دلاویز(مشاور جوانان رییس اصلاحات و سرمایه گذار “شاهگوش”میرباقری، “لامپ صد”سعید آقاخانی و “فردا”ی مهدی پاکدل) متهم به معاونت تحصیل مال از طریق نامشروع به مبلغ ۱۰۷ میلیارد و نیم است!!
دیدگاه شما