آقازاده کارگردان «شهرزاد» اظهار داشت⇐بنا بود فصل دوم و سوم«شهرزاد»، یک فصل باشد اما نشد/فصل چهارمی در کار نیست/اگر فصل چهارم «شهرزاد» تولید شود قطعا شهاب حسینی در کار حاضر خواهد بود

سریال+شهرزاد+امیرحسین+فتحی+حسن+فتحی

نمایش خانگی: امیرحسین فتحی آقازاده حسن فتحی کارگردان «شهرزاد» از جمله بازیگران سریال خانگی «شهرزاد» است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی»، امیرحسین فتحی که در هر سه فصل «شهرزاد» حضور داشته است درباره نقش صابر عبدلی در این سریال به «هنرآنلاین» گفت: صابر عبدلی در ادامه فصل دو پیش می‌رود و شخصیت همان چیزی که هست را بازی می‌کنم، اما نسبت به تفاوت‌هایی که این نقش در فصل دو و سه با هم دارند از آنجایی که من خودم واقف به فیلمنامه هستم، شاید خیلی متوجه نشوم، باید دید نظر مردم در این باره چیست و آیا صابر عبدلی فصل دو با صابر عبدلی فصل سه تفاوتی دارد یا خیر؟

این بازیگر درباره رسیدن به نقش صابر عبدلی عنوان کرد: طبیعتا وقتی انسان چیزی را نبیند، نمی‌تواند آن را هم بازآفرینی کند، اما به واسطه فیلم‌های واقعی و سینمایی، کتاب‌ها و عکس‌ها می‌تواند خودش را در آن موقعیت قرار دهد. درباره من هم این شرایط وجود داشت و از همین ابزار استفاده کردم. البته من هر چقدر هم این کار را انجام دهم، نمی‌توانم کاملا به جوانی برسم که در سال ۳۲ زندگی می‌کرده. به همین دلیل از نشانه‌هایی که در فیلمنامه وجود دارد، استفاده می‌کنم و با این نگاه که اگر من را در آن زمان می‌گذاشتند، چطور بودم، جلوتر می‌روم. چون گاهی فکر می‌کنم آدم‌ها در زمان‌های مختلف رفتارهای نسبتا مشابهی از خودشان بروز می‌دهند و شاید فقط در گویش‌ها و رفتارهای فیزیکی و اجتماعی فرق کنند. به همین دلیل من سعی کردم صابر عبدلی امروزی را به سال ۳۲ ببرم و نشانه‌هایی که از زندگی آن زمان دارم را در نقش استفاده کنم.

وی همچنین درباره راهنمایی‌های حسن فتحی برای رسیدن به این نقش سخن گفت و ادامه داد: آقای فتحی خیلی زیاد، خوب و به جا راهنمایی کرد و اگر او نبود شاید اتفاقات دیگری می‌افتاد و من به بیراهه می‌رفتم. او کاملا مسلط بود و هرجا من به بیراهه می‌رفتم من را به مسیر اصلی باز می‌گرداند.

فتحی در پاسخ به این سوال که نمی‌ترسد در نقش آدم‌هایی چون صابر عبدلی کلیشه شود، گفت: این انتخاب من است که نقشی شبیه به صابر عبدلی را بازی کنم یا نه و اگر بازی کردم چقدر شبیه به این باشد. تمام تلاشم را می‌کنم که چنین اتفاقی رخ ندهد اما اگر این نقش را بار دیگر بازی کردم قطعا متفاوت خواهد بود و جور دیگری آن را نشان می‌دهم.

بازیگر «کیفر» درباره پررنگ شدن بعد عاشقانه رابطه صابر و شیرین در فصل سه عنوان کرد: این بعد عاشقانه را تقریبا همه کاراکترها به اندازه دارند، چرا که کارهای فتحی معمولا یک تم عاشقانه دارد. برای شخصیت صابر و شیرین از فصل دو این بعد شروع شد و در فصل سه ادامه یافت. آن هم به این دلیل که قرار بود فصل دو و سه یک فصل باشند؛ بعد یک وقفه زمانی ایجاد شد که تصمیم گرفتند این وقفه را تبدیل به دو فصل مجزا کنند.

او درباره شایعاتی که پیرامون تولید فصل چهارم این سریال به گوش می‌رسد، اظهار کرد: ضبط فصل سوم همچنان ادامه دارد اما بازی من در این سریال تمام شده است. درباره شایعاتی که عنوان شد، فکر نمی‌کنم فصل چهارمی در کار باشد و اینکه گفتند شهاب حسینی در فصل چهار نیست شایعه است. فصل سه اگر فصل آخری نباشد، حسینی حتما در فصل چهار حضور دارد، اما آنچه که تاکنون به ما گفته شده است، فصل سه پایان سریال «شهرزاد» خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید