کدخبر : 2796
دوشنبه 17 جولای 2017 - 13:28
7 دیدگاه

نخستین سریال ترسناک ایرانی به زودی در شبکه خانگی+فیلم و عکس

نخستین سریال ترسناک ایرانی با عنوان «احضار/seance» به زودی از طریق موسسه گلرنگ رسانه به شبکه خانگی عرضه خواهد شد.

نمایش خانگی: هرچند در سینمای ایران تجربیاتی مانند «شب بیست و نهم»، «کلبه» و «آل» را در ژانر هارور یا ترسناک داشته‌ایم اما در حیطه سریال سازی علیرغم وجود سریالهایی با مضمون ماورایی، به دلایل مختلف که شاید اصلی ترین آن ممیزی رسانه ملی باشد هیچ تهیه کننده ای جرأت نکرده به سمت ساخت سریال هارور برود.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» شاید برای همین است که نخستین سریال هارور ایرانی با نام «احضار» بناست در شبکه نمایش خانگی عرضه شود.

رامین عباسی زاده که پیشتر تهیه کنندگی سریالهایی همچون «او یک فرشته بود»، «پریدخت» و «پلیس جوان» را در تلویزیون انجام داده کارگردان «احضار» بوده و کوشیده نقشهای اصلی این هارور را به بازیگران نوجویی بسپرد که میتوان از آنها با نام نسل تازه بازیگری ایران یاد کرد.

«احضار» که در کنار زمینه های دلهره‌آور مایه‌های عاشقانه هم دارد به زودی از طریق موسسه گلرنگ رسانه به شبکه خانگی عرضه خواهد شد.

به تازگی کانال اطلاع رسانی سریال «احضار» راه افتاده و علاقمندان به پیگیری اخبار سریال میتوانند اینجا را ببینند.

برای دیدن تریلر «احضار» اینجا را ببینید.

احضار

احضار

Likesنخستین سریال ترسناک ایرانی به زودی در شبکه خانگی+فیلم و عکس(111)Dislikesنخستین سریال ترسناک ایرانی به زودی در شبکه خانگی+فیلم و عکس(23)
امتیاز:
(111) (23)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. سلام خسته نباشین ... با تیزری ک من دیدم باید شاهد پیشرفت عجیب تو ژانر وحشت باشیم ... واقعا لذت بردم ... ای کاش بدون هیچ مانعی فیلم و سریال های ترسناک ساخته بشه ک مطمئنن با استقبال روبر و میشه .... پس کی انتشار میشه خواهشا بگین خیلی وقته ک منتظرم ی خبری از انتشار این سریال بشه کی قراره منتشر بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    Likes(62)Dislikes(9)
  2. باسلام عزیز