کدخبر : 2139
جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
فاقددیدگاه

کاهش وزن محسوس تهیه‌کننده «شهرزاد» در قابی سه‌نفره به‌اشتراک لبخندهای چاوشی و فتحی+عکس

در نخستین عکسی که بعد از آزادی تهیه کننده «شهرزاد» منتشر شده نکته ای که بیش از هر چیز دیگر جلب توجه میکند کاهش وزن محسوس اوست.

نمایش خانگی: در حالی که بعد از بازداشت محمد امامی تهیه کننده «شهرزاد» در مهرماه سال قبل و بعدتر آزادی او با قرار وثیقه در اوایل امسال، هیچ تصویر تازه ای از وی منتشر نشده بود به تازگی تصویری تازه از او در کنار محسن چاوشی و حسن فتحی منتشر شده است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» انتشار این تصویر در شرایطی که فصل دوم «شهرزاد» در مسیر فیلمبرداری قرار دارد تا قسمت اول آن تا ۲۹ خردادماه به شبکه خانگی بیاید و همچنین شایعاتی درباره تولید فصل سوم طرح شده جالب به نظر می رسد.

آنچه در عکس سه نفره امامی-چاوشی-فتحی هویداست کاهش وزن محسوسی است که امامی نسبت به تصاویر پیش از بازداشتش داشته است.

در «شهرزاد۲» که به غیر از بازیگرانی نظیر ترانه علیدوستی، شهاب حسینی و مصطفی زمانی چهره هایی تازه نظیر رویا نونهالی، آتنه فقیه نصیری و رضا کیانیان حضور دارند امتداد داستان شهرزاد-قباد-فرهاد بعد از مرگ «بزرگ آقا» را شاهد خواهیم بود؛ در دورانی که قباد گمان میکند وارث بلامنازع است و میتواند هر طور خواست بتازد اما ورود عمه بلقیس معادلاتش را به هم می ریزد.

«شهرزاد۲» به مانند «شهرزاد۱» از طریق موسسه تصویرگستر پاسارگاد به شبکه خانگی عرضه خواهد شد.

محمد امامی در کنار محسن چاوشی و حسن فتحی

محمد امامی در کنار محسن چاوشی و حسن فتحی

Likesکاهش وزن محسوس تهیه‌کننده «شهرزاد» در قابی سه‌نفره به‌اشتراک لبخندهای چاوشی و فتحی+عکس(0)Dislikesکاهش وزن محسوس تهیه‌کننده «شهرزاد» در قابی سه‌نفره به‌اشتراک لبخندهای چاوشی و فتحی+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما