کدخبر : 11526
شنبه ۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۵
فاقددیدگاه

پایان کارگاه هفت روزه مهارت های فردی/سفر هفت روزه هنرجویان فن‌بیان انار به پایان رسید

نمایش خانگی: اختتاميه کارگاه تخصصی فن‌بیان و ارتقای مهارت‌های فردی که برای نخستین بار در استان کرمان با رویکرد Art therapy به میزبانی انجمن آوای رویش آبان با همکاری موسسه سیمرغ آسمان دانش و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری انار و با حضور و هدایت محمدرضا حقدوست اجرا می‌شد، جمعه ۷ مرداد ماه، با حضور مهندس عبدالرضایی، شهردار انار برگزار شد.

این کارگاه هفت روزه که بصورت ۲۴ ساعت آموزش عمومی و ۱۴ ساعت آموزش تخصصی در دو رده سنی کودک-نواجوان و جوان-بزرگسال برگزار شد؛ یک سفر هیجان انگیز به اعماق درونی انسان برای کشف حقایق روانشناسی، فلسفی و آموزش مهارت‌های کاربردی و اصول پایه و پیشرفته ارتباط کلامی، عناصر لحن، زبان بدن، ارتباط موثر، افزایش اعتماد به نفس، افزایش عزت نفس، مدیریت استرس، مفاهیم پایه ادبیات‌درمانی، فنون مذاکره و متقاعدسازی و خرده مهارت‌های توسعه فردی بود که با رویکرد art therapy و برپایه متد چکاد ارائه شد.

محمدرضا حقدوست، مشاور فردی، کارشناس تحصیلی، نویسنده، پژوهشگر و مدرس توسعه فردی است که هم‌اکنون مدیرعامل موسسه سیمرغ آسمان دانش می باشد.

در اختتامیه این جلسه، ضمن قدردانی از زحمات مسئولین انجمن آوای رویش آبان و شهرداری انار، گواهینامه حضور معتبر به هنرجویان دوره اعطا شد و همکاری‌های مستمر این گروه در راستای توانمندسازی شهروندان و ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای فعالیت‌های مشاوره تخصصی در حوزه‌های متعدد مطرح شد که اخبار آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

Likesپایان کارگاه هفت روزه مهارت های فردی/سفر هفت روزه هنرجویان فن‌بیان انار به پایان رسید(0)Dislikesپایان کارگاه هفت روزه مهارت های فردی/سفر هفت روزه هنرجویان فن‌بیان انار به پایان رسید(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما