کدخبر : 9984
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵
فاقددیدگاه

ورود کمدی-فانتزی موفق سال به شبکه خانگی

نمایش خانگی: کمدی-فانتزی “تکخال” بعد از اکران موفق در سینما و اکران آنلاین وارد شبکه خانگی شد.

“تکخال” محصول پارسافیلم بر بستری مفرح، داستانی عاشقانه-حادثه‌ای را روایت می‌کند.

پوریا پورسرخ، سحر قریشی، شبنم قلی‌خانی، امیر کربلایی‌زاده، مریم قجر، الهام عقیلی و با حضور یوسف تیموری بازیگران “تکخال” هستند.

“تکخال” به تهیه‌کنندگی محمدحسین فرحبخش و کارگردانی مجید مافی در اکران سینماها نزدیک به یک میلیارد و در اکران آنلاین بیش از یک میلیارد فروش داشت و جزء موفق‌ترین آثار پساکرونایی سینمای ایران بوده است.

“تکخال” یک کمدی موزیکال است درباره مردی گرفتار در میان بانوان متعدد؛ این مرد تلاش دارد با نوعی رندی، شرایطی را فراهم آورد که بتواند ارتباطش را با تمام بانوان زندگیش امتداد دهد ولی شرایط جور دیگری پیش می‌رود.

فیلم تکخال

فیلم تکخال

Likesورود کمدی-فانتزی موفق سال به شبکه خانگی(0)Dislikesورود کمدی-فانتزی موفق سال به شبکه خانگی(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
حسین فرحبخش تاکید کرد⇐گلایه‌های سینماگران از انحصار شکل گرفته در قیمت‌گذاری آثار در اکران آنلاین به‌حق است!/دولت باید دیگر پلتفرم‌ها را هم تقویت کند تا انحصار از دست این دو «وی‌او‌دی» خاص خارج شود!
کمدی پرفروش “زنها فرشته‌اند۲” وارد شبکه خانگی شد+عکس
حسین فرحبخش با انتقاد از انفعال مدیران برای مقابله با قاچاق مجازی فیلمها گفت⇐از قاچاق فیزیکی تا حد زیادی جلوگیری کردیم ولی در مقابله با قاچاق مجازی جاماندیم!!/اگر ارشاد پایش را وسط گود بگذارد، وزارت ارتباطات همکاری کند و تهیه‌کنندگان هم متحد شوند به‌راحتی میتوان جلوی قاچاق مجازی را گرفت
نسخه بی‌سانسور «دشمن زن» با آوازخوانی جواد یساری و پشت صحنه کامل در شبکه خانگی+عکس
واکنش یک عضو کمیته صیانت به انتشار تصویری شیطنت‌بار از مراسم امحاء محصولات قاچاق⇐تمام فیلمهای معدوم‌شده نسخه‌های قاچاق بودند/آنها که فیلمهای کیارستمی و تقوایی را کپی کردند مصداق بارز سارق فرهنگی هستند/آسیب عرضه نسخه غیرمجاز محصولات فرهنگی به اندازه جعل اسکناس است!
دیدگاه شما

*

code