کدخبر : 556
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۳
فاقددیدگاه

فیلم پرحاشیه کمال تبریزی در سکوت خبری به شبکه خانگی آمد+عکس

فیلم پرحاشیه هنروتجربه ای کمال تبریزی با نام "دونده زمین" در سکوت خبری از طریق موسسه رسانه های تصویری به شبکه خانگی آمد.

نمایش خانگی: «دونده زمین» فیلم پرحاشیه کمال تبریزی که اسباب بدعت گزاری مسعود فراستی و خلق واژه «د…اثت فرهنگی» را درباره مضمون آن موجب شد در سکوت خبری به شبکه خانگی آمد.

به گزارش نمایش خانگی «دونده زمین» که اکرانی با حداقل مخاطب در گروه دولتی هنروتجربه را تجربه کرده بود از حضور سحر دولتشاهی، ناهید مسلمی، خسرو احمدی و هازاما کانپه سود می برد.

داستان این فیلم درباره یک دونده ژاپنی است که به روستایی در ایران می رسد و بناست به نوبه خود اسباب تغییر نگرش مردمان روستا به زندگی را فراهم کند.

بر روی جلد این فیلم تاریخ صدور پروانه نمایش خانگی آن مهر۹۳ ذکر شده و این معنایی ندارد جز آن که فیلم دو سال قبل از اکران در هنروتجربه پروانه خانگیش صادر شده بود!!!

«دونده زمین» از سوی موسسه رسانه های تصویری به شبکه خانگی عرضه شده؛ موسسه ای وابسته به سازمان سینمایی که در سالهای اخیر یار و یاور فیلمسازان در خرید رایت خانگی فیلمهای نفروش(!) و عرضه آنها به شبکه خانگی بوده است.

دونده زمین در شبکه خانگی

دونده زمین در شبکه خانگی

Likesفیلم پرحاشیه کمال تبریزی در سکوت خبری به شبکه خانگی آمد+عکس(0)Dislikesفیلم پرحاشیه کمال تبریزی در سکوت خبری به شبکه خانگی آمد+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
https://www.namayeshkhanegi.ir/?p=556
مطالب مرتبط
دیدگاه شما