کدخبر : 1438
یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۸:۱۵
یک دیدگاه

روایت مرگی مشکوک با حضور بازیگر «آسپرین»، مجری «شب‌کوک» و اخوی بهروز وثوقی+عکس

فیلم ویدیویی «بیخوابی اسبها» که به روایت مرگی مشکوک می پردازد با حضور علیرام نورایی، چنگیز وثوقی و باربد بابایی به شبکه خانگی آمد.

نمایش خانگی: موسسه «ویدیورسانه پارسیان» که در ماههای اخیر کوشیده با عرضه برخی از آثار ویدیویی و تله‌فیلمها در شبکه خانگی حضور داشته باشد در تازه ترین مورد فیلمی ویدیویی به نام «بی خوابی اسبها» را به شبکه خانگی عرضه کرده است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» این فیلم که دو سال قبل تولید شده از حضور علیرام نورایی بازیگر سریال خانگی «آسپرین» سود می برد و در کنار وی نیز بازیگرانی نظیر امیر غفارمنش، تینا آخوندتبار، مهدی محرابی، مریم معصومی، افسانه اکبری، محمد زادسفر و مجید محرابی حضور داشته اند.

چنگیز وثوقی برادر کوچکتر بهروز وثوقی بازیگر مشهور سینمای ایران و باربد بابایی مجری برنامه «شب کوک» از دیگر بازیگرانی هستند که در «بیخوابی اسبها» ایفای نقش داشته اند.

«بیخوابی اسبها» به روایت مرگی مشکوک و به دنبال آن اختلافاتی می پردازد که میان دو خواهر در جریان تقسم میراث پدری روی می دهد.

کارگردانی «بیخوابی اسبها» را شهرام اسدزاده انجام میدهد که این اولین تجربه کارگردانیش است و اسماعیل کردی هم تهیه کننده فیلم بوده است.

بیخوابی اسبها

بیخوابی اسبها

Likesروایت مرگی مشکوک با حضور بازیگر «آسپرین»، مجری «شب‌کوک» و اخوی بهروز وثوقی+عکس(1)Dislikesروایت مرگی مشکوک با حضور بازیگر «آسپرین»، مجری «شب‌کوک» و اخوی بهروز وثوقی+عکس(0)
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. عالــــے

    Likes(0)Dislikes(0)
دیدگاه شما