کدخبر : 1313
چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۱۶
یک دیدگاه

روایت دهشتناک تجاوز داعش به دختران سوری با ویدیوی درخواستی آمد+عکس

مستند «A157» ساخته بهروز نورانی پور که روایتی دهشتناک از تجاوز داعش به دختران سوری را روایت میکند از طریق سامانه های ویدیوی درخواستی به شبکه خانگی آمد.

نمایش خانگی: هرچند عرضه آثار مستند به صورت لوح فشرده در شبکه خانگی به لحاظ سودآوری پایین مورد اقبال ویدیورسانه های قرار نمی‌گیرد اما راه اندازی سامانه های ویدیوی درخواستی موجب آن شده است که مستندها هم بتوانند مجالی برای ارائه بی واسطه به مخاطب پیدا کنند.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» از جمله آثار مستندی که از طریق ویدیوی درخواستی به مخاطبان عرضه شده «A157» نام دارد ساخته بهروز نورانی پور محصول مرکز مستند سوره وابسته به سازمان سینمایی حوزه هنری.

مستند  «A157» که موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلم مستند از سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر شده بود از هجدهم اسفندماه در شبکه‌های توزیع اینترنتی فیلم منتشر شد.

این فیلم روایتی است از سرگذشت تلخ سه دختر کرد سوری که مورد تجاوز داعش قرار گرفته‌اند و در شرایطی تکان دهنده زندگی می‌کنند.

این مستند از طریق سامانه هایی نظیر فیلیمو ، سینما مارکت  و فیلم نت قابل دانلود است.

A157

A157

Likesروایت دهشتناک تجاوز داعش به دختران سوری با ویدیوی درخواستی آمد+عکس(3)Dislikesروایت دهشتناک تجاوز داعش به دختران سوری با ویدیوی درخواستی آمد+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(3) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. عالی

    Likes(1)Dislikes(0)
دیدگاه شما