کدخبر : 5068
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
فاقددیدگاه

در قسمت آخر «شهرزاد۳» همه هستند⇐ از شهرزاد تا قباد و فرهاد و… بالاخره «بزرگ آقا»+عکس

نمایش خانگی: بالاخره بعد از کلی افت و خیز قسمت پایانی فصل سوم «شهرزاد» از طریق موسسه تصویرگسترپاسارگاد با پخش «دنیای هنر» به شبکه خانگی عرضه شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» در قسمت آخر «شهرزاد۳» همه روی جلد آمده اند؛ از شهرزاد و قباد و فرهاد که بازیگران اصلی هر سه قسمت بودند تا «بزرگ آقا» که در فصل او به رحمت خدا رفت.

فصل سوم «شهرزاد» در حالی به قسمت پایانی رسید که تا پیش از عرضه این قسمت گمانه زنیهای فراوانی پیرامون سیر پایان‌بندی داستانی آن وجود داشت.

بعد از کمدی «اخراجیها» که در سینمای ایران به سه گانه بدل شد و بعد از «پایتخت» در تلویزیون حالا صنعت سریال سازی شبکه خانگی ایران هم اولین سه گانه خود را با «شهرزاد» به انتها رساند بلکه بدعتی گذاشته شود بر آن که علیرغم همه کمبودها باز هم میتوان به خواسته مخاطب احترام گذاشت و در میانه راه او را قال نگذاشت و داستان را به شکل منسجم و با حفظ تیم تولید تا انتها رساند.

«شهرزاد۳» همزمان با پخش فیزیکی از طریق سامانه «لوتوس پلی» هم به صورت آنلاین عرضه میشد.

شهرزاد3(قسمت پایانی)

شهرزاد۳(قسمت پایانی)

Likesدر قسمت آخر «شهرزاد۳» همه هستند⇐ از شهرزاد تا قباد و فرهاد و… بالاخره «بزرگ آقا»+عکس(3)Dislikesدر قسمت آخر «شهرزاد۳» همه هستند⇐ از شهرزاد تا قباد و فرهاد و… بالاخره «بزرگ آقا»+عکس(2)
image_print
امتیاز:
(3) (2)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما