در اطلاعیه رسمی روابط عمومی مجموعه «عاشقانه» بیان شد⇐رفتارهای غیرحرفه ای برخی افراد باعث این وضع شد/قسمت پنجم ٢٨ فروردين ماه می آید

نمایش خانگی: با توجه به شایعاتی که درباره تعطیلی سریال «عاشقانه» به گوش می رسد و در روزهای اخیر شدت بیشتری نیز یافته، امین اعتمادی مدیر روابط عمومی مجموعه «عاشقانه» بر آن شد که اطلاعیه اي رسمی در این خصوص تنظیم و به شرح ذیل اعلام نماید:

طی چند ماه گذشته و علیرغم وجود نقدینگی کافی، به دلیل رفتارهای غیرحرفه ای و سوء مدیریتی برخی افراد که در آینده اي نزدیک اطلاع رسانی می گردد، باعث شد تا وقفه ای کوتاه و گذرا، در امر تولید این پروژه به وجود آید . خوشبختانه اين مسئله بلافاصله با مشاوره و ورود افراد باتجربه و متعهد در این حوزه و با پيگيري شخص منوچهر هادي كه با وجود تمام مشكلات مالي متعهدانه پاي اين كار ايستاد، مدیریت و حل و فصل گردید و بدینوسیله اعلام می گردد مراحل پایانی فیلمبرداری این مجموعه، از امروز کلید می خورد و به زودی نیز پایان می یابد.

ضمن پوزش از وقفه ایجاد شده، به اطلاع مخاطبان این مجموعه می رساند، پخش ادامه این اثر از روز دوشنبه ٢٨ فروردین آغاز و به صورت هفتگی و منظم تا پایان ادامه خواهد یافت.

از اینکه در طول ساخت و پخش مجموعه نمایش خانگی عاشقانه همراه ما بودید و با تهیه نسخه اصلی و قانونی، ما را در این راه سخت و دشوار همراهی و حمایت می كنيد سپاسگزاریم. منتظر خبرهای خوب عاشقانه باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید