کدخبر : 2398
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۵۱
فاقددیدگاه

در آستانه شهادت امام علی(ع)⇐قسمت تازه «عاشقانه» به شبکه خانگی آمد+عکس

همزمان با ایام سوگواری امام علی(ع) قسمت یازدهم «عاشقانه» به شبکه خانگی آمد.

نمایش خانگی: دست اندرکاران سریال خانگی «عاشقانه» به وعده شان عمل کردند و قسمت یازدهم «عاشقانه» را ۲۴ خردادماه از طریق هنرنمای پارسیان به شبکه خانگی ارائه دادند.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» پیشتر گمان می شد که تقارن این آخرهفته با ایام سوگواری امام علی(ع) موجب آن خواهد شد که تأخیری دوباره در عرضه سریال به وجود آید اما این اتفاق نیفتاد.

قسمت یازدهم «عاشقانه» با تصویر روی جلدی که مهناز افشار، بهاره کیان افشار و حمیدرضا پگاه را نشان می دهد به شبکه خانگی عرضه شده است.

«عاشقانه» که ملودرامی عاشقانه با مایه های اجتماعی و بعضا جنایی را محوریت کار قرار داده از جمله سریالهای موفق شبکه خانگی بوده که غالب مخاطبانی که از قسمت اول آن را دیده اند مشتاق تماشای قسمتهای بعدی شده اند.

این سریال را منوچهر هادی کارگردانی کرده و در قسمتهای ابتدایی مهدی گلستانه تهیه کنندگی آن را برعهده داشت و از جایی به بعد این هومن کبیری بود که به عنوان تهیه کننده وارد کار شد.

عاشقانه

عاشقانه

Likesدر آستانه شهادت امام علی(ع)⇐قسمت تازه «عاشقانه» به شبکه خانگی آمد+عکس(0)Dislikesدر آستانه شهادت امام علی(ع)⇐قسمت تازه «عاشقانه» به شبکه خانگی آمد+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما