کدخبر : 993
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۶:۳۲
فاقددیدگاه

داستان زندگی هولناک یک خواننده معروف تا پایان سال به شبکه خانگی می‌آید

سریال تعاملی «پیکسل» با محوریت زندگی هولناک یک خواننده معروف تا انتهای سال به شبکه خانگی می‌آید.
نمایش خانگی: مجموعه نمایشی «پیکسل» پس از سپری کردن روزهای فیلمبرداری تا پایان سال به شبکه نمایش خانگی می‌آید.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی»، محمدحسین لطیفی کارگردان مجموعه‌های تلویزیونی درباره روند تولید مجموعه نمایشی «پیکسل» به «باشگاه خبرنگاران» گفت: با توجه به پشت سر گذاشتن روزهای فیلمبرداری، تا پایان سال مجموعه نمایشی «پیکسل» به زمره سریال‌های شبکه خانگی می‌رسد.

سریال «پیکسل» از جمله سریالهای در دست تولید شبکه خانگی و اولین سریال تعاملی شبکه خانگی است که امتداد داستانی آن براساس درخواست مخاطبان پیش میرود.

«پیکسل» از سریال های پر شخصیت است و کامبیز دیرباز، پوریا پورسرخ، لیلا اوتادی، سحر قریشی، امید حاجیلی نوازنده و خواننده موسیقی پاپ، برزو ارجمند، جواد یحیوی و نرگس محمدی بازیگران پروژه «پیکسل» هستند.

«پیکسل» در ژانر معمایی ساخته می شود و داستان آن حول و حوش یک اتفاق هولناک شکل می گیرد؛ اتفاقی که موجب می شود زندگی یک خواننده معروف و پرطرفدار با سرنوشت دو سوپراستار سینما گره بخورد اما چه کسی این اتفاق را رقم زده و آن را جلو می برد؟

Likesداستان زندگی هولناک یک خواننده معروف تا پایان سال به شبکه خانگی می‌آید(0)Dislikesداستان زندگی هولناک یک خواننده معروف تا پایان سال به شبکه خانگی می‌آید(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
https://www.namayeshkhanegi.ir/?p=993
مطالب مرتبط
دیدگاه شما