کدخبر : 2159
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
یک دیدگاه

دابسمش اهالی «دیوار به دیوار» برای قطعه بنفش خواننده «شهرزاد»+فیلم

بازیگران سریال محبوب «دیوار به دیوار» بر روی یکی از تازه ترین قطعات محسن چاوشی که به حسن روحانی تقدیم شده لب زدند.

نمایش خانگی: بازیگران سریال محبوب «دیوار به دیوار»سامان مقدم به تازگی به نوعی لب زنی برای یکی از تازه ترین قطعات خواننده «شهرزاد» پرداخته اند.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» این لب زنی تصویری یا دابسمش بر روی قطعه  بر روی قطعه «۲۰ هزار آرزو» که محسن چاوشی به حسن روحانی تقدیم کرده بود انجام شده است.

چاوشی در ماههای اخیر همکاری مشترکی با حمیدرضا عارف آقازاده محمدرضا نماینده اصلاح طلب مجلس داشته و آلبوم «امیر بی گزند» را با سرمایه گذاری مستقیم این آقازاده تولید کرده و شنیده شده هزینه تولید «۲۰ هزار آرزو» هم توسط همین آقازاده تأمین شده است.

 قطعه «متصل» آلبوم «امیر بی گزند» که در میانه به «متصلست او/ معتدلست او/ شمع دلست او…» می‌رسید، بسیاری را به این گمانه انداخت که آیا این قطعه ای برای تبلیغ جهت حسن روحانی است؟؟

و جالب اینجا بود که در تبلیغات انتخاباتی روحانی هم از این بخش از قطعه کم استفاده نشد.

برای دیدن دابسمش اهالی «دیوار به دیوار» اینجا را ببینید.

Likesدابسمش اهالی «دیوار به دیوار» برای قطعه بنفش خواننده «شهرزاد»+فیلم(9)Dislikesدابسمش اهالی «دیوار به دیوار» برای قطعه بنفش خواننده «شهرزاد»+فیلم(1)
image_print
امتیاز:
(9) (1)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. شعر امیر بی گزند متعلق به جناب مولانا می باشد که در وصف مولای متقیان سروده شده و آقای چاوشی درباره ی این آهنگ که ماه رمضان سال پیش منتشر گردید گفتند که این آهنگ را برای حضرت علی )ع( خوانده اند.

    Likes(3)Dislikes(0)
دیدگاه شما