کدخبر : 9535
جمعه 30 آوریل 2021 - 22:51
فاقددیدگاه

حمایت علنی عصار از رقص و هنرمندان رقاص در شوی نماوا!!↵چرا مدیران نمی‌فهمند؟

نمایش خانگی/امیررضا احمدی: علیرضا عصار خواننده پاپ در شوی همرفیق نماوا به انتقاد از ممنوع الفعالیت کردن خوانندگان پرداخت و از لزوم حمایت از رقص گفت.

به گزارش نمایش خانگی، علیرضا عصار در همرفیق گفت: واقعا این را نمی‌فهمم که چرا خواندن برخی از هنرمندان را ممنوع میکنند‌؟؟ شعر را با توجیه بهتر شدن، سانسور می‌کنند که با آن کنار می‌آییم ولی دیگر چرا برخی از خوانندگان را ممنوع‌الفعالیت کرده‌اند!

عصار ادامه داد: صدای خوب، شعر خوب و رقص خوب، هنر است و باید باشد تا هنر رشد کند‌. پس از هنر خوب حمایت کنیم و کمک کنیم به فعالیت هنری.

علیرضا عصار با انتقاد از مدیران بی‌کفایت گفت: اوضاع نگران کننده است و بدتر و بدتر می‌شود و مردم هم واقعا گناه دارند. چرا مدیران نمی‌فهمند؟ هزاران جوان مستعد و باسواد داریم که از فرط بیکاری یا دستفروش شده‌اند یا مسافرکش. ای کاش ده‌ها مدیری که خراب کاری کرده‌اند، عزل شوند و این جوانان مستعد جایگزین شوند‌.

این خواننده ادامه داد: بهتر است که به جای آقازادگان بی‌عرضه این جوانان باسواد باشند که مدیریت را در دست گیرند. دولت و حکومت نگاهش نسبت به معاش مردم را تغییر دهد و کاری کند برای مردم. چرا یک عده‌ای بی زحمت زندگی لاکچری دارند و بخش عمده مردم با زحمت فراوان، باز حتی یک آلونک برای خود ندارند.

عصار سپس با اشاره به حکایتی از مثنوی مولانا گفت: یکی زد پس کله دیگری و صدایی بلند شد. او که زده بود از دیگری پرسید صدا از چیست و پاسخ شنید: تو که درد نداری باید بگویی صدا از چیست!

این خواننده در نهایت قطعه‌ “بن بست” از آلبوم نهان مکن خود را به صورت زنده اجرا کرد؛ قطعه‌ای با ترجیع‌بندی این چنینی:
هرچند مضحک است و پر از خنده های تلخ/بر ما هر آنچه لایقمان هست میرود!

Likesحمایت علنی عصار از رقص و هنرمندان رقاص در شوی نماوا!!↵چرا مدیران نمی‌فهمند؟(0)Dislikesحمایت علنی عصار از رقص و هنرمندان رقاص در شوی نماوا!!↵چرا مدیران نمی‌فهمند؟(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
ادامه افعال تخیلی در “جزیره۱۳”!+عکس
واکنش سازندگان “مارال” به ساترا: آیا صدور بیانیه همزمان با صدور مجوز پخش برای سریال‌ها امری بدیهی و متداول است؟ یا استثنائاً برای سریال “جیران” استثناء قائل شده؟/ وقتی آیفیک و هفت نفر از تهیه‌کنندگان سرشناس سینما و ازجمله تخت کشیان و چگینی، حکم به نفع “مارال” داده‌اند چرا نقض مالکیت فکری را “ادعا” می‌پندارید؟/مگر نه اینکه در ساترا واحدی با نام نظارت و پایش و حمایت حقوق مالکیت فکری برقرار گردیده، پس چرا ماجرای کپی‌برداری از “مارال”، را به طور جدی در این واحد پیگیری نمی‌کنید؟/ منظور شما از حکم قضایی چیست؟ یعنی رأی داوری صادره از هیئت داوران (آیفیک) و تایید شده در دادگاه عمومی صدر را ندیده‌اید؟/توسعه زیست بوم فرهنگی با سریال سرقتی، مانند ساخت مسجد در زمین غصبی نیست؟؟/با صدور اجرائیه دادگاه، حق صدور مجوز پخش “جیران” قبل از حذف شباهت‌ها با “مارال” را ندارید!/ ممانعت از تحقق کامل سرقت ادبی و نقض حقوق مالکیت فکری اولین آزمون جدی شما در این حوزه است!
قتل جوان اول داستان در راه ترکیه در “خسوف۱۴”+عکس
روایت تفصیلی مهرداد غفارزاده و وکیلش از اختلافات “مارال” و “جیران”↵فرهاد توحیدی طرح من را با هفت قسمت “جیران” مقایسه کرده و در آخر نوشت آن‌قدر این دو شبیه هم هستند که باید یکی از آنها ساخته شود!/سعید رجبی‌فروتن وقتی طرح مرا خواند گفت فاجعه رخ داده!!/آیفیک اقدام “جیران”سازان در خصوص ساخت سریالی با مضمون طرح سریال «…مارال» را برخلاف عرف فیلمسازی کشور و شئون حرفه‌ای تهیه‌کنندگی دانست!/بهمن حبشی رای آیفیک را نپذیرفت در حالی که عرف می‌گوید وقتی حقی در حال ضایع شدن است بهتر است رای صنف را بپذیری!/بعد از آیفیک، دستگاه قضا هم به نفع “…مارال” رای داد ولی باز هم ارشاد زیر بار تعلیق “جیران” نرفت!/بهمن حبشی به‌جای اجرای حکم قضایی، خواستار تعلیق “…مارال” شد!!/حبشی گفت  “جیران” دو میلیارد هزینه کرده و نمی‌شود این بودجه را نادیده گرفت!/سوال اینجاست که اگر ارشاد در همان زمان حکم قضایی را اجرا می‌کرد، خسارت چند برابر می‌شد؟/ما رای دادگاه داوری را داریم که لازم‌الاجراست و ساترا هم متولی این اجرا است!/ وقتی گفته شده شباهت‌های “جیران” با “مارال” باید دربیاید پس ساترا تکلیف دارد!/برای اتمام حجت به ساترا نامه زدیم و گفتیم اگر سریال پخش شود و شباهت وجود داشته باشد، شکایت کیفری می کنیم!!/اگر به کاری که سرقت ادبی دارد، مجوز بدهند شریک یا معاون جرم هستند و شکایت ما از همه عوامل موثر که باعث تکمیل عنصر مادی این جرم شدند خواهد بود!
چرا “جیران” عرضه نشد؟ پای شکایت غفارزاده در میان است؟
دیدگاه شما

*

code