کدخبر : 7626
جمعه 27 دسامبر 2019 - 15:00
فاقددیدگاه

حضور پررنگ گلرنگ‌رسانه در شبکه خانگی

نمایش خانگی: موسسه گلرنگ رسانه در هفته های اخیر حضوری پررنگ در شبکه خانگی داشته است. به غیر از سریال «دل» که از طریق این موسسه با پخش سرورسانه پارسیان عرضه میشود این موسسه فعالیت پررنگی در حیطه ارائه آثار متنوع سینمایی داشته است.

«چهارانگشت»، «زندانیها»، «شبی که ماه کامل شد»، «پیشونی سفید۲»، «قصرشیرین» و «آستیگمات» از جمله آثاری است که از طریق گلرنگ رسانه عرضه شده اند.

«مطرب»، «سامورایی در برلین»، «زهرمار»، «ایده اصلی»، «نبات»، «رد خون»، «کلوپ همسران»، «مردی بدون سایه»، «روسی»، «پالتو شتری»، «دختر شیطان» و «سال دوم دانشکده من» از دیگر فیلمهایی هستند که به زودی از طریق گلرنگ رسانه به شبکه خانگی عرضه خواهند شد.

با استارتی که گلرنگ رسانه در نیمه دوم سال ۹۸ در ارائه محصولات متنوع در شبکه خانگی زده به نظر میرسد تا انتهای سال نام خود را به عنوان یکی از فعال ترین موسسات شبکه خانگی مطرح نماید.

Likesحضور پررنگ گلرنگ‌رسانه در شبکه خانگی(0)Dislikesحضور پررنگ گلرنگ‌رسانه در شبکه خانگی(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
ادامه افعال تخیلی در “جزیره۱۳”!+عکس
واکنش سازندگان “مارال” به ساترا: آیا صدور بیانیه همزمان با صدور مجوز پخش برای سریال‌ها امری بدیهی و متداول است؟ یا استثنائاً برای سریال “جیران” استثناء قائل شده؟/ وقتی آیفیک و هفت نفر از تهیه‌کنندگان سرشناس سینما و ازجمله تخت کشیان و چگینی، حکم به نفع “مارال” داده‌اند چرا نقض مالکیت فکری را “ادعا” می‌پندارید؟/مگر نه اینکه در ساترا واحدی با نام نظارت و پایش و حمایت حقوق مالکیت فکری برقرار گردیده، پس چرا ماجرای کپی‌برداری از “مارال”، را به طور جدی در این واحد پیگیری نمی‌کنید؟/ منظور شما از حکم قضایی چیست؟ یعنی رأی داوری صادره از هیئت داوران (آیفیک) و تایید شده در دادگاه عمومی صدر را ندیده‌اید؟/توسعه زیست بوم فرهنگی با سریال سرقتی، مانند ساخت مسجد در زمین غصبی نیست؟؟/با صدور اجرائیه دادگاه، حق صدور مجوز پخش “جیران” قبل از حذف شباهت‌ها با “مارال” را ندارید!/ ممانعت از تحقق کامل سرقت ادبی و نقض حقوق مالکیت فکری اولین آزمون جدی شما در این حوزه است!
قتل جوان اول داستان در راه ترکیه در “خسوف۱۴”+عکس
روایت تفصیلی مهرداد غفارزاده و وکیلش از اختلافات “مارال” و “جیران”↵فرهاد توحیدی طرح من را با هفت قسمت “جیران” مقایسه کرده و در آخر نوشت آن‌قدر این دو شبیه هم هستند که باید یکی از آنها ساخته شود!/سعید رجبی‌فروتن وقتی طرح مرا خواند گفت فاجعه رخ داده!!/آیفیک اقدام “جیران”سازان در خصوص ساخت سریالی با مضمون طرح سریال «…مارال» را برخلاف عرف فیلمسازی کشور و شئون حرفه‌ای تهیه‌کنندگی دانست!/بهمن حبشی رای آیفیک را نپذیرفت در حالی که عرف می‌گوید وقتی حقی در حال ضایع شدن است بهتر است رای صنف را بپذیری!/بعد از آیفیک، دستگاه قضا هم به نفع “…مارال” رای داد ولی باز هم ارشاد زیر بار تعلیق “جیران” نرفت!/بهمن حبشی به‌جای اجرای حکم قضایی، خواستار تعلیق “…مارال” شد!!/حبشی گفت  “جیران” دو میلیارد هزینه کرده و نمی‌شود این بودجه را نادیده گرفت!/سوال اینجاست که اگر ارشاد در همان زمان حکم قضایی را اجرا می‌کرد، خسارت چند برابر می‌شد؟/ما رای دادگاه داوری را داریم که لازم‌الاجراست و ساترا هم متولی این اجرا است!/ وقتی گفته شده شباهت‌های “جیران” با “مارال” باید دربیاید پس ساترا تکلیف دارد!/برای اتمام حجت به ساترا نامه زدیم و گفتیم اگر سریال پخش شود و شباهت وجود داشته باشد، شکایت کیفری می کنیم!!/اگر به کاری که سرقت ادبی دارد، مجوز بدهند شریک یا معاون جرم هستند و شکایت ما از همه عوامل موثر که باعث تکمیل عنصر مادی این جرم شدند خواهد بود!
چرا “جیران” عرضه نشد؟ پای شکایت غفارزاده در میان است؟
دیدگاه شما

*

code