کدخبر : 6225
چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱
فاقددیدگاه

توضیحات نماینده دادستان درباره سرمایه‌گذار پروژه ناتمام «ماه تی‌تی»⇐حسین هدایتی در تبانی با مدیران بانک، ۵۸۶ میلیارد تومان از وجوه بانک سرمایه را خارج نموده!!⇔سوال: آیا ارتباطی وجود دارد میان این خروج هنگفت و تولید «ماه تی‌تی» که بازیگرانی متنوع از پیمان معادی تا حسین پاکدل و مریلا زارعی داشت؟؟؟

نمایش خانگی: داوود میرباقری بعد از ورود به شبکه خانگی و تولید سریالهایی مانند «شاهگوش» و «دندون طلا» قصد داشت پروژه تاریخی-فانتزی «ماه تی تی» را به تهیه کنندگی مهران برومند و با حمایت مالی حسین هدایتی تولید کند ولی در میانه کار به دلیل بازداشت حسین هدایتی، پروژه، متوقف ماند.

«ماه تی تی» سریالی بوده که پیمان معادی بنا بود نقش اصلیش را ایفا کند و سیاوش طهمورث، لیلا حاتمی، جمشید مشایخی، حسین پاکدل، علیرضا شجاع نوری، ستاره اسکندری، شهرام حقیقت دوست، مریلا زارعی، مرجانه گلچین، مرضیه برومند، امیر آقایی، تعدادی از بازیگران دیگری بودند که در سریال «ماه تی تی» ایفای نقش میکردند و عبدالله اسکندری نیز به عنوان طراح چهره پردازی آن حضور داشت.

حالا نماینده دادستان در اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی از این گفته که وی بیش از ۵۰۰میلیارد را از بانک سرمایه خارج نموده ولی مشخص نیست که میان این خروج سرمایه و تولید «ماه تی تی» ارتباطی هست یا نه؟؟

  جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور، در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی‌مقام بصورت علنی آغاز شد.

در ابتدای جلسه قاضی مسعودی مقام اظهار کرد: جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی دولابی، سید مهدی موسوی نژاد، مجتبی کیان‌پیشه، علی اکبر یقینی، حسین شریعتی، امیر توللی، احمد رفیعی، مهدی فتحی، حسین حدادان، نورالدین مقصودیانی و هانیه پهلوان تشکیل و رسمی است.
وی در ادامه از نماینده دادستان خواست که کیفرخواست متهمان را قرائت کند که وی با حضور در جایگاه کیفرخواست متهمان را قرائت کرد.

نماینده دادستان اظهار کرد: در پرونده حاضر موسوم به پرونده گروه هدایتی، آقای حسین هدایتی دولابی در پوشش ۸ فقره شرکت‌های صوری به نام طراحی پویان پاسارگاد، سروش تجارت سیمرغ، جاوید گشت هیرمند، جاوید گشت آرکا و چند شرکت دیگر اقدامات مجرمانه انجام داده است.

وی افزود: حسین هدایتی از طریق گماردن برخی اشخاص بی‌بضاعت به عنوان مدیران این شرکت‌ها به مقدار ۵۸۶ میلیارد تومان از وجوهات دریافتی از بانک سرمایه را خارج نموده و تسهیلات دریافت کرده است.

‌نماینده دادستان گفت: اتهام متهم ردیف اول با تبانی با یکی از مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان و مدیران ارشد بانک جهت اخذ اعتبارات غیر قانونی از بانک محرز است.

نماینده دادستان تهران اظهار کرد: اقدامات متهم ردیف دوم سید مهدی موسوی نژاد در فرآیند دریافت تسهیلات موثر بوده است به طوری که در سال ۹۲ با هدایتی آشنا شده و زمین‌هایی با بنای نیم ساخته در جاده قدیم جهرم به شیراز در اختیار آقای هدایتی قرار داده که زمین‌های مذکور در بافت برون شهری قرار داشته است.

Likesتوضیحات نماینده دادستان درباره سرمایه‌گذار پروژه ناتمام «ماه تی‌تی»⇐حسین هدایتی در تبانی با مدیران بانک، ۵۸۶ میلیارد تومان از وجوه بانک سرمایه را خارج نموده!!⇔سوال: آیا ارتباطی وجود دارد میان این خروج هنگفت و تولید «ماه تی‌تی» که بازیگرانی متنوع از پیمان معادی تا حسین پاکدل و مریلا زارعی داشت؟؟؟(0)Dislikesتوضیحات نماینده دادستان درباره سرمایه‌گذار پروژه ناتمام «ماه تی‌تی»⇐حسین هدایتی در تبانی با مدیران بانک، ۵۸۶ میلیارد تومان از وجوه بانک سرمایه را خارج نموده!!⇔سوال: آیا ارتباطی وجود دارد میان این خروج هنگفت و تولید «ماه تی‌تی» که بازیگرانی متنوع از پیمان معادی تا حسین پاکدل و مریلا زارعی داشت؟؟؟(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.