کدخبر : 1307
سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۱
فاقددیدگاه

توضیحات دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی درباره اتهامات تهیه‌کننده «شهرزاد»

در حالی شنیده هایی مرتبط با آزادی تهیه کننده «شهرزاد» شنیده شده است که یک مقام مسئول در ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد افتصادی او را «بدهکار بانکی» قلمداد کرده است.

نمایش خانگی: در دو هفته اخیر شنیده هایی مرتبط با آزادی محمد امامی تهیه کننده «شهرزاد» و پیشبرد پروژه هایش با استقرار در یک هتل مطرح شده است اما هنوز این تهیه کننده خودش رسما در این باره اعلام موضع نکرده است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» در این میان دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی به تازگی توضیحاتی درباره اتهامات امامی داده و او را بدهکار بانکی دانسته است.

کاظم پالیزدار دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی در پاسخ به پرسش «فارس» مبنی بر اینکه تکلیف محمد امامی تهیه‌کننده سریال «شهرزاد» و این مهم که بالاخره ایشان چه میزان بدهکار هستند، گفت: رقم بدهی دقیق ایشان در ذهنم نیست.

وی در پاسخ به این سوال که تکلیف ایشان چه خواهد بود با توجه به این که فیلم سینمایی «خوب بد جلف» با سرمایه‌گذاری وی بر پرده سینماها است گفت: ایشان بدهکار هستند بانک بابت عدم بازپرداخت بدهی از ایشان شکایت کرده، وقتی تکلیف بدهی ایشان مشخص شود آزاد می‌شوند.

دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی درباره آزادی ایشان گفت: بدهی‌شان را پرداخت کنند قطعاً آزاد می‌شود.

Likesتوضیحات دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی درباره اتهامات تهیه‌کننده «شهرزاد»(1)Dislikesتوضیحات دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی درباره اتهامات تهیه‌کننده «شهرزاد»(0)
image_print
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما