تهیه‌کننده مستند جنجالی «…ناصر حجازی…» هم قسمت دوم این مستند را می‌سازد و هم واقعه‌نگاری تاریخ 70 ساله باشگاه استقلال را/سناریست «پایتخت» به وی کمک خواهد کرد/آتیلا حجازی و ستارگان استقلال نیز در این آثار حضور دارند+عکس

من ناصر حجازی هستم

نمایش خانگی: امیر رفیعی طراح، تهیه کننده و مجری طرح «من ناصر حجازی هستم» بعد از موفقیت این فیلم در اکران و شبکه نمایش خانگی هم اکنون به عنوان تهیه کننده، کارگردان و نویسنده در حال تولید و ساخت قسمت دوم این فیلم است که به احتمال بسیار با نام «…و من ناصر حجازی هستم» در معرض دید مخاطبین قرار خواهد گرفت.

امیر رفیعی در کنار اعلام این خبر به سایت «نمایش خانگی» از این گفت که در این فیلم آتیلا حجازی فرزند ناصر حجازی که سابقه بازی در فیلم «شیفت شب» به کارگردانی نیکی کریمی را دارد، به عنوان بازیگر اصلی کار حضور پیدا کرده است.

رضا یزدانی نیز به مانند قسمت اول، ترانه تیتراژ پایانی را آماده کرده است. همچنین ترانه «تو رفتی» با صدای شادروان مرتضی پاشایی که توسط وی برای بهترین دروازه‌بان قرن آسیا خوانده شده بود، در نسخه مربوط به شبکه نمایش خانگی در آیتمی ویژه در اختیار مخاطبین قرار خواهد گرفت. ضمن آنکه قرار است دو نفر از بازیگران مطرح سینمای ایران نیز در این فیلم حاضر شوند.

واقعه‌نگاری تاریخ 71 ساله باشگاه استقلال با حضور سناریست «پایتخت»
رفیعی در کنار ساخت قسمت دوم فیلم مربوط به ناصر حجازی، به همراه علی فتح اله زاده مدیر عامل اسبق باشگاه استقلال تهران که چند سال قبل به عنوان تهیه کننده «مثلث آبی» را تولید کرده بود، در حال تهیه فیلمی پیرامون تاریخ 71 ساله باشگاه استقلال تهران است که تصویربرداری آن از چندی قبل آغاز شده است.

تاکنون در این فیلم که “4 فینال آسیا ” نام دارد، چهره های مطرحی از باشگاه استقلال تهران(تاج سابق) حضور یافته اند که می توان به نام هایی چون شاهین بیانی، آرش برهانی، مجید نامجو مطلق، نصراله عبداللهی، اصغر حاجیلو، بهتاش فریبا، جعفر مختاری فر، حسن حبیبی، خانواده زنده یاد منصورپورحیدری و … اشاره کرد.

تصویربرداری این فیلم که به کارگردانی امیر رفیعی، نویسندگی خشایار الوند سناریست سری «پایتخت» و تدوین رضا تاری وردی ساخته می شود، طی روزهای آینده با حضور دیگر بازیکنان گذشته و حال باشگاه استقلال تهران و 4 نفر از بازیگران مطرح سینمای ایران ادامه خواهد یافت.

رفیعی به سایت «نمایش خانگی» گفت که  ” … و من ناصر حجازی هستم” تا اواسط اردیبهشت ماه و ” 4 فینال آسیا ” تا پایان تیر ماه سال آینده نهایی خواهند شد که در صورت موافقت های لازم، احتمال اکران برای این دو فیلم در گروه سینماهای هنر و تجربه قبل از عرضه در شبکه نمایش خانگی وجود دارد.

رفیعی فارغ از سوابق رسانه ای، قبل از ورود به سینما طی سال های 89 تا 93 از مدیران باشگاه استقلال تهران بوده است.

امیر رفیعی در کنار ناصر حجازی
امیر رفیعی در کنار ناصر حجازی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید