کدخبر : 719
پنج شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵
فاقددیدگاه

تهیه‌کننده «ماه تی تی» توقف تولید سریال را تأیید کرد+توضیحات یک بازیگر «ماه تی تی» در این باره

تهیه کننده سریال «ماه تی تی» تعلیق تولید این سریال به دلیل ماجراهای پیش آمده برای سرمایه گذار را تأیید کرد.

نمایش خانگی: هفته گذشته و بعد از بازداشت حسین هدایتی سرمایه گذار سریال «ماه تی تی» داود میرباقری بود(اینجا را بخوانید) که گمانه زنی هایی درباره آینده این سریال در کانون توجه قرار گرفت.

به گزارش نمایش خانگی این گمانه زنیها به شایعاتی ختم شد که در روزهای گذشته درباره ایجاد وقفه در روند تولید این سریال در فضای مجازی منتشر شد.

از جمله این شایعات مربوط به تعطیلی کامل «ماه تی تی» به دلیل بازداشت سرمایه گذار بود.

با این حال یکی از بازیگران اصلی «ماه تی تی» که نخواست نامش فاش شود به نمایش خانگی گفت: در روزهای گذشته اغلب بازیگران سریال با تماسهایی مواجه شده اند مبنی بر اینکه تا اطلاع ثانوی آفیش نخواهند بود چون فعلا کار کاملا خوابیده است!!!

مهران برومند تهیه کننده «ماه تی تی» نیز در گفتگویی کوتاه با نمایش خانگی با تأیید تعلیق سریال این تعلیق را موقت دانست و ضمن تأیید ارتباط این توقف تولید با ماجرای پیش آمده برای سرمایه گذار، اطلاع رسانی درباره روند ازسرگیری مجدد پروژه را به روزهای آتی موکول کرد.

برومند پیش از این سریال «شاهگوش» داود میرباقری را نیز به همراه محمد امامی تولید کرده بود که در شمار سریالهای پرمخاطب شبکه خانگی بود.

Likesتهیه‌کننده «ماه تی تی» توقف تولید سریال را تأیید کرد+توضیحات یک بازیگر «ماه تی تی» در این باره(0)Dislikesتهیه‌کننده «ماه تی تی» توقف تولید سریال را تأیید کرد+توضیحات یک بازیگر «ماه تی تی» در این باره(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
https://www.namayeshkhanegi.ir/?p=719
مطالب مرتبط
دیدگاه شما