کدخبر : 2391
سه‌شنبه 13 ژوئن 2017 - 13:10
یک دیدگاه

تحقق پیش‌بینی نمایش خانگی⇐مهدی یزدانی مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری شد⇔یزدانی دارای سابقه مدیریت در نساجی و ترخیص کالاست!!!

همان طور که نمایش خانگی پیش بینی کرده بود مهدی یزدانی که دارای سابقه مدیریت در نساجی و شرکتی با زمینه ترخیص کالاست به عنوان مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری منصوب شد.

نمایش خانگی: همان طور که ساعتی قبل در گزارشی اشاره کردیم مهدی یزدانی معاون اجرایی جشنواره هایی موسوم به جهانی فجر به عنوان جانشین مصطفی ابطحی در موسسه رسانه های تصویری منصوب شد.(اینجا را بخوانید)

محمد مهدی حیدریان در حکمی با مأموریت ایجاد تعامل در همراهی با نهضت تولید محتوا و تقویت نمایش خانگی ،توسعه فعالیت سامانه VOD ، ایجاد بازارهای جدید مکمل داخلی و خارجی و… مهدی یزدانی را به عنوان مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری منصوب کرده است.

ابتدا متن حکم حیدریان برای یزدانی را بخوانید:

جناب آقای مهدی یزدانی

نظر به تجارب ارزشمند جنابعالی در عرصه سینما و به استناد ماده ۱۵ اساسنامه موسسه رسانه های تصویری به موجب این حکم به عنوان مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری منصوب می شوید؛در همراهی با نهضت تولید محتوا و برنامه ریزی هدایت گر برای افزایش کمی و ارتقای کیفی تولیدات مورد نیاز شبکه نمایش خانگی اعم از فیلم داستانی و بلند،انیمیشن، فیلم کوتاه و مستند و سریال ، ساماندهی و تقویت نمایش خانگی،توسعه فعالیت های سامانه نمایش درخواستی(VOD)، ایجاد بازارهای جدید و مکمل داخلی و خارجی، تقویت فعالیت ستاد صیانت از آثار سینمایی و سمعی و بصری، تقویت و توانمندسازی بخش خصوصی با هدف افزایش سهم در بازار پیام تصویری و ایجاد بسترسازی برای ایجاد تشکل و صنف توانمند و مسئولیت پذیر در بخش نمایش خانگی، از جمله اولویت هایی است که انتظار دارد تا با همکاری وتعامل موثر با اصناف،تشکل ها و مراکز فعال در این بخش و با جلب همکاری و حمایت نهادهای مرتبط ،انجام گیرد. توفیقات روز افزونتان را از خداوند متعال خواستارم.

آیا مدیری با کارنامه موجهتر نبود؟

به گزارش سایت «نمایش خانگی» اگر کارنامه مدیریتی یزدانی را مرور می کنیم متوجه می شویم فارغ از سابقه کوتاه مدتش در مدیریت موسسه رسانه های تصویری در دهه هشتاد وی که از دهه ۶۰ وارد سیکل مدیریتی شده و همچنان در این سیکل حضور دارد تجربه مدیریتها یا معاونتهایی کاملا بی ربط به یکدیگر را در کارنامه دارد.

به عنوان مثال در کارنامه یزدانی هم عضویت در هیأت مدیره صندوق اعتباری هنرمندان به چشم میخورد و هم مدیرعاملی شرکتهایی در حیطه نساجی به نامهای «مه نخ» و «ناز نخ»!!! ایشان هم خزانه‌داری فارابی را در کارنامه دارد و هم مدیرعاملی شرکتی به نام «آریا» که در امارات متحده عربی ثبت شده و گویا در فیلد گردشگری فعالیت میکند!!!

مهدی یزدانی در سالهای اخیر هم علاوه بر معاونت اداری-مالی بنیاد رودکی رییس هیأت مدیره شرکتهایی مانند مهرتاب و آرشام بوده که اولی در زمینه نساجی و دومی در زمینه ترخیص کالا از گمرک فعالیت دارد!!!

اینکه چطور میشود نام چنین گزینه ای به مدیریت در موسسه رسانه های تصویری که دولتی ترین ساختار مرتبط با نمایش خانگی است میرسد جای پرسش دارد؟

 

Likesتحقق پیش‌بینی نمایش خانگی⇐مهدی یزدانی مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری شد⇔یزدانی دارای سابقه مدیریت در نساجی و ترخیص کالاست!!!(0)Dislikesتحقق پیش‌بینی نمایش خانگی⇐مهدی یزدانی مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری شد⇔یزدانی دارای سابقه مدیریت در نساجی و ترخیص کالاست!!!(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
عملیات برای دستگیری رابین‌هود!+عکس
ادامه افعال تخیلی در “جزیره۱۳”!+عکس
واکنش سازندگان “مارال” به ساترا: آیا صدور بیانیه همزمان با صدور مجوز پخش برای سریال‌ها امری بدیهی و متداول است؟ یا استثنائاً برای سریال “جیران” استثناء قائل شده؟/ وقتی آیفیک و هفت نفر از تهیه‌کنندگان سرشناس سینما و ازجمله تخت کشیان و چگینی، حکم به نفع “مارال” داده‌اند چرا نقض مالکیت فکری را “ادعا” می‌پندارید؟/مگر نه اینکه در ساترا واحدی با نام نظارت و پایش و حمایت حقوق مالکیت فکری برقرار گردیده، پس چرا ماجرای کپی‌برداری از “مارال”، را به طور جدی در این واحد پیگیری نمی‌کنید؟/ منظور شما از حکم قضایی چیست؟ یعنی رأی داوری صادره از هیئت داوران (آیفیک) و تایید شده در دادگاه عمومی صدر را ندیده‌اید؟/توسعه زیست بوم فرهنگی با سریال سرقتی، مانند ساخت مسجد در زمین غصبی نیست؟؟/با صدور اجرائیه دادگاه، حق صدور مجوز پخش “جیران” قبل از حذف شباهت‌ها با “مارال” را ندارید!/ ممانعت از تحقق کامل سرقت ادبی و نقض حقوق مالکیت فکری اولین آزمون جدی شما در این حوزه است!
قتل جوان اول داستان در راه ترکیه در “خسوف۱۴”+عکس
روایت تفصیلی مهرداد غفارزاده و وکیلش از اختلافات “مارال” و “جیران”↵فرهاد توحیدی طرح من را با هفت قسمت “جیران” مقایسه کرده و در آخر نوشت آن‌قدر این دو شبیه هم هستند که باید یکی از آنها ساخته شود!/سعید رجبی‌فروتن وقتی طرح مرا خواند گفت فاجعه رخ داده!!/آیفیک اقدام “جیران”سازان در خصوص ساخت سریالی با مضمون طرح سریال «…مارال» را برخلاف عرف فیلمسازی کشور و شئون حرفه‌ای تهیه‌کنندگی دانست!/بهمن حبشی رای آیفیک را نپذیرفت در حالی که عرف می‌گوید وقتی حقی در حال ضایع شدن است بهتر است رای صنف را بپذیری!/بعد از آیفیک، دستگاه قضا هم به نفع “…مارال” رای داد ولی باز هم ارشاد زیر بار تعلیق “جیران” نرفت!/بهمن حبشی به‌جای اجرای حکم قضایی، خواستار تعلیق “…مارال” شد!!/حبشی گفت  “جیران” دو میلیارد هزینه کرده و نمی‌شود این بودجه را نادیده گرفت!/سوال اینجاست که اگر ارشاد در همان زمان حکم قضایی را اجرا می‌کرد، خسارت چند برابر می‌شد؟/ما رای دادگاه داوری را داریم که لازم‌الاجراست و ساترا هم متولی این اجرا است!/ وقتی گفته شده شباهت‌های “جیران” با “مارال” باید دربیاید پس ساترا تکلیف دارد!/برای اتمام حجت به ساترا نامه زدیم و گفتیم اگر سریال پخش شود و شباهت وجود داشته باشد، شکایت کیفری می کنیم!!/اگر به کاری که سرقت ادبی دارد، مجوز بدهند شریک یا معاون جرم هستند و شکایت ما از همه عوامل موثر که باعث تکمیل عنصر مادی این جرم شدند خواهد بود!
دیدگاه شما

*

code