کدخبر : 6266
دوشنبه 4 مارس 2019 - 13:10
فاقددیدگاه

به دنبال ادغام موسسه رسانه های تصویری⇐مهدی یزدانی به دنبال معاونت در فارابی؟؟!!

نمایش خانگی: فقط چند ماه تا پایان دستورالعمل حسین انتظامی مبنی بر ادغام موسسه رسانه های تصویری با یکی از موسسات زیرمجموعه سازمان باقی مانده است.

هرچند مهدی یزدانی مدیرعامل موسسه در آستانه انحلال رسانه های تصویری هیچ اظهارنظر رسمی درباره وضعیت خودش پس از انحلال نداشته ولی شنیده ها حکایت دارد از حضور وی در فارابی!!

بناست رسانه های تصویری با نامی جدید به یکی از معاونتهای فارابی بدل شده و یزدانی نیز به عنوان مسئول همین معاونت منصوب شود؟!

اینکه یزدانی حین حضورش در موسسه رسانه های تصویری چه دستاوردی داشته که بعدتر در فارابی آن را امتداد دهد مشخص نیست ولی تجربه نشان داده این روال مدیریت یعنی استفاده مدام از آدمهای تکراری نتیجه ای ندارد جز سرخوردگی بدنه سینمایی کشور؟

یزدانی اگر فقط میتوانست در کسوت دبیر کمیته صیانت، قاچاق فراگیر مجازی را کنترل کند خدمتی به شبکه خانگی کرده بود که در تاریخ میماند ولی در شرایط فعلی چه؟؟ تعطیلی جشنواره تخصصی یاس و عدم قدرت در برخورد با قاچاق مجازی، چهره مدیری موفق را از او ساخته که در آینده فارابی باز باید ازش استفاده شود؟؟؟

Likesبه دنبال ادغام موسسه رسانه های تصویری⇐مهدی یزدانی به دنبال معاونت در فارابی؟؟!!(1)Dislikesبه دنبال ادغام موسسه رسانه های تصویری⇐مهدی یزدانی به دنبال معاونت در فارابی؟؟!!(0)
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code