کدخبر : 2927
جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
فاقددیدگاه

بعد از «گشت۲»⇐حالا قاچاق یک فیلم پرفروش دیگر نوروز۹۶+عکس

بعد از قاچاق «گشت2» در شبکه خانگی به تازگی «خوب بد جلف» دیگر کمدی پرفروش نوروز96 هم به صورت قاچاق در شبکه خانگی توزیع شده است.

نمایش خانگی: در حالی که دو روز قبل از قاچاق نسخه ای از فیلم «ارادتمند نازنین بهاره تینا»ی عبدالرضا کاهانی در برخی پیاده روهای پایتخت خبر دادیم(اینجا را بخوانید) حالا  نسخه ای از کمدی «خوب بد جلف»پیمان قاسم خانی نیز به صورت قاچاق در فضای مجازی عرضه شده است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» و به نقل از «کافه سینما»  به نظر می‌رسد که این اتفاق پس از به اشتراک گذاشتن فایل دانلود رمزدار فیلم اتفاق افتاده است.

شاید همین اتفاق باعث شده تا قاچاقچیان اینترنتی، قفل نسخه رمزدار فیلم را شکسته و متاسفانه آن را در فضای مجازی منتشر کنند.

پیشتر کمدی «گشت۲» که آن هم مانند «خوب بد جلف» از آثار پرفروش نوروز۹۶ بود قاچاق شد و مدتی کوتاه بعد از قاچاق، نسخه اصلی آن به بازار آمد تا ضرر تهیه کنندگان کمتر شود.

خبر عرضه «به زودی» «خوب بد جلف» هم ظرف روزهای گذشته از سوی موسسه تصویرگسترپاسارگاد اعلام شده بود و به نظر میرسد با قاچاق صورت گرفته عرضه فیلم کمی زودتر انجام شود.

عرضه نسخه قاچاق «خوب بد جلف» در فضای مجازی

عرضه نسخه قاچاق «خوب بد جلف» در فضای مجازی

Likesبعد از «گشت۲»⇐حالا قاچاق یک فیلم پرفروش دیگر نوروز۹۶+عکس(0)Dislikesبعد از «گشت۲»⇐حالا قاچاق یک فیلم پرفروش دیگر نوروز۹۶+عکس(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما