بعد از «قورباغه»ی ۱۸+، نماوا «سیاوش» را هم از آن خود کرد

سریال+سیاوش
سریال+سیاوش

نمایش خانگی: بعد از سریال«قورباغه» که با درجه ۱۸+ از طریق نماوا عرضه خواهد شد، سریال «سیاوش» هم از طریق نماوا عرضه خواهد شد.

با پایان فیلمبرداری سریال «سیاوش» به کارگردانی سروش محمدزاده و تهیه‌کنندگی مهدی یاری، این سریال برای پخش، با پلتفرم نماوا به صورت اختصاصی قرارداد بست.

«سیاوش» که مجری طرح آن صادق یاری‌ است، یک سریال متفاوت با داستانی اجتماعی است که در آن میلاد کی‌مرام، رضا کیانیان، ترلان پروانه، خسرو شهراز، گیتی قاسمی، علیرضا جعفری، مهدی حسینی‌نیا، سوگل خلیق، محمدرضا صولتی، مرجان اتفاقیان، محمد ولی‌زادگان، مهدخت مولایی، علی عامل هاشمی، رویا جاویدنیا، ناهید مسلمی، الهام جدی، مرجان قمری، رضا هاشمی و مجید صالحی حضور دارند.

میلاد کی‌مرام بعد از موفقیت در سریال«ممنوعه» برای بار دوم در یک سریال برای پخش در شبکه خانگی نقش‌آفرینی کرده است.

یکی دیگر از مهمترین ویژگی‌های سریال«سیاوش» نقش متفاوت مجید صالحی است. این بازیگر که تاکنون نقش‌های کمدی بازی کرده این‌بار در «سیاوش» با گریمی متفاوت و با نقشی کاملا جدی جلوی دوربین رفته است.

با پیوستن «سیاوش» به نماوا، این چهارمین محتوایی است که پخش انحصاری آن از طریق پلتفرم نماوا خواهد بود. پیش از این پخش «همرفیق» و سریال‌های «قورباغه» و «گیسو» نیز از نماوا قطعی شده بود که در این میان سریال «قورباغه» بناست با درجه ۱۸+ به شبکه خانگی عرضه شود. اینکه چرا این درجه‌بندی برای سریالی اجتماعی صورت گرفته را باید به سختگیریهای بیش از حد ساترا نسبت داد!؟؟

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید