کدخبر : 4899
پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
فاقددیدگاه

با همراهی تهیه‌کننده آثار شکست‌خورده!!⇐تهیه‌کننده «عاشقانه» پرخواننده‌ترین سریال تاریخ را به شبکه خانگی می‌آورد

نمایش خانگی: مهدی گلستانه تهیه کننده اولیه سریال «عاشقانه»منوچهر هادی هرچند از میانه های تولید این مجموعه جای خود را به هومن کبیری و برادران یاری داد اما همچنان فعالیت برای شبکه خانگی را ادامه می دهد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» سریال تازه مهدی گلستانه «رقص روی شیشه» نام دارد که گلستانه کارگردانی آن را برعهده دارد و پیمان جعفری تهیه کننده «انزوا» از آثار شکست خورده اکران۹۶ تولید آن را برعهده گرفته است!!!

جعفری و گلستانه پیشتر در تولید «نقطه کور» هم به عنوان تهیه کننده-کارگردان کنار هم حضور داشتند که آن فیلم هم در شمار آثار کم فروش سال ۹۶ بود.

مهدی گلستانه در سریال «رقص روی شیشه» از حضور بیش از ده خواننده سود خواهد برد؛ خوانندگانی که از رضا صادقی، بابک جهانبخش، محمد علیزاده، هوروش بند،مهدی مقدم و مهدی یغمایی تا محمد زندوکیلی، رضا بهرام، انوشیران تقوی و فرزاد فرزین را دربرمیگیرد و هر کدام قطعاتی را برای سریال خواهند خواند.

یاحا کاشانی هم به عنوان ترانه سرا در سریال «رقص روی شیشه» حضور خواهد داشت.

هنوز مشخص نیست سرمایه تولید «رقص روی شیشه» آن هم با حضور تهیه کننده شماری از آثار شکست خورده اکران را چه کسی خواهد داد؟

Likesبا همراهی تهیه‌کننده آثار شکست‌خورده!!⇐تهیه‌کننده «عاشقانه» پرخواننده‌ترین سریال تاریخ را به شبکه خانگی می‌آورد(1)Dislikesبا همراهی تهیه‌کننده آثار شکست‌خورده!!⇐تهیه‌کننده «عاشقانه» پرخواننده‌ترین سریال تاریخ را به شبکه خانگی می‌آورد(0)
image_print
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما