کدخبر : 4571
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
فاقددیدگاه

باز هم کپی‌برداری؟⇐شباهت فراوان احمد مهرانفر«کاتیوشا» با هومن سیدی«گلشیفته» از کجا نشأت گرفته؟+عکس

نمایش خانگی: یکی از سریالهای در دست تولید شبکه خانگی «گلشیفته» است که بهروز شعیبی آن را میسازد و بناست به عنوان اولین محصول سریالی مستقل موسسه تازه تأسیس سرورسانه پارسیان به شبکه خانگی عرضه شود.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» سریال «گلشیفته» سریالی پربازیگر است که از مهدی هاشمی، مهناز افشار و سیامک انصاری تا نازنین بیاتی، بهاره کیان افشار، محمد بحرانی، امیر مهدی ژوله و شیلا خداداد در آن ایفای نقش کرده‌اند.

هومن سیدی بازیگر-کارگردانی که بعد از ایفای نقش در سریال «عاشقانه» به عنوان گزینه‌ای مطلوب برای ایفای جوانان معاصر موردتوجه قرار گرفته با گریمی خاص در «گلشیفته» ایفای نقش کرده؛ با ریش و موهایی بافته شده از پشت به سبک سامورایی‌ها!!!

اخیرا تصویری از احمد مهرانفر بازیگر سریال «پایتخت» در فیلمی کمدی به نام «کاتیوشا» به کارگردانی علی عطشانی منتشر شده با گریمی به شدت شبیه به هومن سیدی در «گلشیفته»؛ موهای مهرانفر هم در «کاتیوشا» بافته شده و از پشت بسته شده و او نیز ریش دارد.

جالب است که هم مهرانفر و هم سیدی در این گریم تازه با ریشها و موهایی ظاهر شده اند که به زردی میزند!!

طراح گریم سریال «گلشیفته» فاطمه کمالی است و طراح گریم «کاتیوشا» امید گل‌زاده! چه کسی از دیگری کپی کرده؟؟

هومن سیدی-بهروز شعیبی-پشت صحنه «گلشیفته»

هومن سیدی-بهروز شعیبی-پشت صحنه «گلشیفته»

 

احمد مهرانفر-کاتیوشا

احمد مهرانفر-کاتیوشا

 

Likesباز هم کپی‌برداری؟⇐شباهت فراوان احمد مهرانفر«کاتیوشا» با هومن سیدی«گلشیفته» از کجا نشأت گرفته؟+عکس(1)Dislikesباز هم کپی‌برداری؟⇐شباهت فراوان احمد مهرانفر«کاتیوشا» با هومن سیدی«گلشیفته» از کجا نشأت گرفته؟+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما