بازیگر زن «قلب یخی» از تولید فصل چهارم آن،کیفیت دستمزدها در شبکه خانگی و باختن به «قهوه تلخ» می‌گوید

قلب یخی-شیوا خسرومهر

نمایش خانگی: شیوا خسرومهر بازیگر باتجربه ای که در مدیومهای مختلف تجربه ایفای نقش داشته کار در شبکه خانگی را با سریال «قلب یخی» و ایفای نقش «ارغوان» تجربه کرده است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» این بازیگر زن درباره میزان درآمدش در مدیومهای مختلف به «میزان» گفت: تئاتر کمترین میزان درآمد را برای یک بازیگر دارد و پس از آن به ترتیب تلویزیون و سینما قرار می‌گیرند اما در مورد شبکه نمایش خانگی باید بگویم زمانی که در سریال «قلب یخی» بازی می‌کردم، همان دستمزدی را دریافت کردم که از بازی در یک سریال می‌گیرم اما هم اکنون شرایط بسیار متفاوت است.

وی در خصوص وضعیت مالی پروژه های شبکه نمایش خانگی یادآور شد: این روزها در پروژه‌های شبکه نمایش خانگی با بازیگران به صورت ماهانه قرارداد می‌بندند و اینگونه دغدغه مالی بازیگران برطرف می‌شود و امکان برنامه‌ریزی کردن پیدا می‌کنند و این اتفاق خوبی است.

خسرومهر با اشاره به فصل سوم «قلب یخی» و تفاوت‌های حضور در یک مجموعه ویژه شبکه نمایش خانگی با سایر آثار، یادآور شد: پس از تولید فصل دوم سریال «قلب یخی» تفاوت‌های بسیار آن را با فصل اول درک کردیم اما در خصوص تولید فصل چهارم این مجموعه نمایشی با من صحبتی صورت نگرفت ولی در صورت تولید فصل جدید این اثر، علاقمند به ایفای نقش در آن هستم.

بازیگر سریال «قلب یخی» توضیح داد: این موضوع که «قلب یخی» نخستین اثری بود که از ابتدای کار به هدف عرضه در شبکه نمایش خانگی  تولید می‌شد، ویترین جالب توجهی را برای این سریال فراهم آورده بود ضمن اینکه بیشتر بازیگران این اثر، سینمایی بودند.

وی توزیع نامناسب آثار شبکه نمایش خانگی را یک اتفاق نادرست خواند و خاطرنشان کرد: با وجود استقبال مخاطبان از سوژه «قلب یخی» توزیع نامناسب این سریال اتفاق تلخی بود که باعث شد تماشاگر به تدریج ارتباط خود با این مجموعه را از دست بدهد و در چنین شرایطی رقیبی به نام «قهوه تلخ» با پخش بسیار خوب، خود را نمایان کرد و در این موقعیت «قلب یخی» از صحنه کنار رفت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید