کدخبر : 2539
سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
فاقددیدگاه

اکبر عبدی درگیر ماجرای سرقت یک قالیچه+عکس

فیلم تلویزیونی «جاده آسمان» با بازی اکبر عبدی و بابک حمیدیان به شبکه خانگی آمد.

نمایش خانگی: فیلم تلویزیونی «جاده آسمان»کامبیز کاشفی، ده سال بعد از تولید از طریق موسسه هنرنمای پارسیان به شبکه خانگی آمد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» این فیلم تلویزیونی داستان جوانی را روایت میکند که هرچند علاقه به قهرمانی در مسابقات رالی دارد اما به ناگاه درگیر سرقت یک قالیچه می شود؛ آن هم سرقت قالیچه ای که بناست به آستان قدس اهدا شود.

بابک حمیدیان ، اکبر عبدی، گلاره عباسی، کاظم بلوچی، زویا امامی، فاطمه طاهری و کاظم هژیرآزاد بازیگران «جاده آسمان» هستند ضمن اینکه کامبیز کاشفی کارگردان فیلم هم در اثرش ایفای نقش داشته است.

تهیه کنندگی «جاده آسمان» را مهدی گلی زاده برعهده داشته است که تولید تله فیلمهایی مانند «دایره تلخ» را در کارنامه دارد.

جاده آسمان

جاده آسمان

Likesاکبر عبدی درگیر ماجرای سرقت یک قالیچه+عکس(0)Dislikesاکبر عبدی درگیر ماجرای سرقت یک قالیچه+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
«عشقولانس» با داداش‌کوچیکه بهروز وثوقی رسید+عکس
از سخاوت عبدی در حالت نشئگی تا طعنه به احمدی‌نژاد در شبکه خانگی+عکس
حامد کلاهداری بیان کرد⇐برخلاف نسخه اکران «شاباش» که مُثله شد، نسخه خانگی بدون جرح و تعدیل عرضه می‌شود/اگر می‌خواستیم پشت صحنه را در نسخه خانگی ارائه کنیم باز دچار سانسور می‌شدیم/پیشنهاد ساخت یک سریال خانگی ۶۰قسمتی را رد کردم چون تهیه‌کننده‌اش آدمی ایدئولوگ بود!/این تهیه‌کننده که در زمره سیاستمداران سینماست(!!!) می‌خواست اعتقادات شخصی‌اش را به کار حقنه کند/فیلمی روی پرده است که علاوه بر کلی رقص، حتی نماهای نیمه‌جنسی دارد اما با یک سکانس رقص «شاباش» کنار نیامدند/بعد از ساخت کمدی «بلیت تایلند» به سراغ ساخت یک سریال عاشقانه برای شبکه خانگی می‌روم/«شاباش» به توزیع یارانه‌ها و محمود احمدی‌نژاد هیچ ربطی ندارد
کپی «اخراجیها» با بانوی رزمی‌کار(!!) به شبکه خانگی رسید+عکس
شکواییه یک بازیگر زن پیشکسوت⇐بعد از ۳ سال هنوز از «شاهگوش» طلبکارم!!!
دیدگاه شما