کدخبر : 2210
پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
فاقددیدگاه

استقبال از «گشت۲» در شبکه خانگی⇔قسمت سوم «گشت ارشاد» هم تولید خواهد شد

به دنبال فروش 20 میلیاردی «گشت2» در اکران و پرفروش بودن فیلم در شبکه خانگی سعید سهیلی از ساخت قسمت سوم این کمدی خبر داده است.

نمایش خانگی: قسمت دوم «گشت ارشاد» هم به مانند قسمت اول آن با توجه مخاطبان روبرو شد و البته که عدم ایجاد مشکل در مسیر اکران آن باعث شد فروش کلش به حدود ۲۰ میلیارد برسد و به این ترتیب پرفروشترین فیلم تاریخ سینمای ایران شود.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» استقبال از «گشت۲» علیرغم قاچاق آن در بازار رسمی محصولات خانگی هم ادامه دارد و این فیلم در روزهای گذشته یکی از پرفروشترین فیلمهای شبکه خانگی بوده است. این فروش خود میتواند تضمینی باشد بر بازگشت سرمایه قسمت سوم این کمدی. موضوعی که سعید سهیلی هم در گفتگو با «خراسان» به آن اشاره کرده است.

سعید سهیلی با اشاره به برنامه هایش برای ساخت قسمت سوم می گوید: احتمال ساخت فیلم سوم هم خیلی زیاد است. قصه ۱ و ۲ متکی به زندگی سه تا شخصیت عباس، حسن و عطا بود. امکان دارد همه چیز تغییر کند ولی همه چیز قطعا حول زندگی این سه شخصیت ادامه خواهد داشت.

سهیلی درباره حال و هوای قسمت سوم ادامه میدهد: ممکن است با توجه به شرایط قصه و داستان، آدمهای جدید هم اضافه شوند به هر حال همان قصه اصرار مردم و عوامل برای ساخت فیلم بعدی هم هست و همه این روزها راجع به ساخت «گشت۳» از من می پرسند.

Likesاستقبال از «گشت۲» در شبکه خانگی⇔قسمت سوم «گشت ارشاد» هم تولید خواهد شد(0)Dislikesاستقبال از «گشت۲» در شبکه خانگی⇔قسمت سوم «گشت ارشاد» هم تولید خواهد شد(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما