خانه اسلایدر اظهارات یک بازیگر درباره امضای مدیر تولید «فروشنده» پای چک‌های بازیگران «شهرزاد»!+عکس

اظهارات یک بازیگر درباره امضای مدیر تولید «فروشنده» پای چک‌های بازیگران «شهرزاد»!+عکس

شهرزاد

نمایش خانگی: در حالی که حدودا سه هفته قبل روابط عمومی سریال «شهرزاد» از تعلیق تولید فصل دوم این سریال به دلیل ناراحتی جسمی کارگردان آن حسن فتحی خبر داده بود(اینجا را بخوانید) به تازگی پرویز فلاحی پور از بازیگران این سریال در گفتگو با «برنا» ضمن بیان اینکه بناست ادامه فیلمبرداری از اواخر دی ماه آغاز شود از این گفته که قرارداد بازیگران این مجموعه با حسن مصطفوی مدیرتولید باسابقه سینمای ایران و مدیرتولید آثاری نظیر «جدایی…» و «فروشنده» منعقد شده است!!!

پرویز فلاحی پور بازیگر سریال «شهرزاد» در ارتباط با آخرین وضعیت این اثر نمایشی گفت: بیش از 3 هفته از توقف فیلمبرداری «شهرزاد» به علت مشکل دیسک کمر حسن فتحی گذشته است، طی آخرین صحبت های که با عوامل تولید داشتم، اواخر دی ادامه فیلمبرداری این سریال آغاز خواهد شد.

وی در پاسخ به اینکه برای نقش آفرینی درفصل دوم «شهرزاد» آیا با محمد امامی قرارداد امضاء کرده است، بیان کرد:خیر، با حسن مصطفوی مدیر تولید این اثر  قرارداد امضاء کردم و تاکنون  چک هایی که از این سریال بابت  دستمزد خود دریافت کردم به نام وی بوده است، تصور میکنم که بخشی از هزینه های ساخت این سریال را وی تقبل می کند.

این بازیگر با اشاره به اینکه هیچ اختلافی در پشت صحنه سریال «شهرزاد» میان عوامل وجود ندارد، تصریح کرد: خوشبختانه تمام افراد حاضر در این سریال با یکدیگر رابطه صمیمانه‌ای دارند و فضای آرامی در پشت صحنه این سریال جاری است.

فلاحی پور در ارتباط با دیگر فعالیت های خود، گفت: طی این مدت که درگیر سریال «شهرزاد» بودم با پنچ الی شش پیشنهاد تلویزیونی مواجه شدم که همه آنها را رد کردم و به طور کل درگیر «شهرزاد» هستم و منتظر هستم که هرچه سریعتر فیلمبرداری این اثر آغاز شود.

پرویز فلاحی پور
پرویز فلاحی پور در نمایی از «شهرزاد»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید