کدخبر : 5003
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۹:۴۵
فاقددیدگاه

«آینه بغل» به شبکه خانگی رسید+عکس

نمایش خانگی: فیلم «آینه بغل»منوچهر هادی از طریق موسسه «هنراول» به شبکه خانگی عرضه شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» فیلم «آینه بغل» از جمله آثار پرفروش سالهای اخیر سینمای ایران است که به سبک گنج قارونی ماجرای کنار هم قرارگیری یک پولدار و فقیر را روایت میکند.

جواد عزتی و محمدرضا گلزار نقشهای اصلی «آینه بغل» را ایفا میکنند و در کنار آنها نازنین بیاتی، یکتا ناصر و مه‌لقا باقری هم ایفای نقش کرده اند.

داستان «آینه بغل» درباره پسری است که در گاراژ کار می‌کند و به مناسبت سالگرد نامزدی اش از گاراژ ماشین گران‌قیمتی را به عنوان امانتی برمی‌دارد، در همین حین که نامزد او سوار بر ماشین است و مرتضی برای خرید آب هویج بستنی می‌رود به ناگاه ماشین شهرداری با آینه بغل ماشین او برخورد و آینه بغل او می‌شکند و خسارت زیادی به ماشین وارد می‌شود. بعد از ۲ روز مرتضی و نامزدش مهناز، برای عذر خواهی به منزل شاهانه صاحب ماشین می‌روند و در آنجا اتفاقات مختلفی روی میدهد.

امیر پروین حسینی و منصور سهراب پور تهیه کنندگی «آینه بغل» را برعهده داشته اند.

آینه بغل

آینه بغل

Likes«آینه بغل» به شبکه خانگی رسید+عکس(5)Dislikes«آینه بغل» به شبکه خانگی رسید+عکس(1)
image_print
امتیاز:
(5) (1)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
تهيه‌کننده «آينه بغل» هم جشنواره‌دار شد!
منوچهر هادی گفت⇐«۲۰٫۳۰» با توهین به «عاشقانه» بزرگترین تبلیغ را برای ما انجام داد/ در ممیزی «عاشقانه» خیلی از پلان‌های هومن سیدی را زدند/هومن سیدی تا قسمت دهم سیگار می کشید اما از قسمت ده به بعد گفتند کام گرفتنش را نیاور/کار با استارها در «عاشقانه» پیرم را درآورد/اگر مشکلات پشت صحنه نبود، «عاشقانه» خیلی بهتر از اینها می‌شد/دو قسمت به «عاشقانه» اضافه شد تا ضرر و زیان سرمایه‌گذار جبران شود/برای «عاشقانه ۲» بیشتر از ده، پانزده سرمایه گذار درجه یک داریم/با تهیه کننده-سرمایه گذار فصل اول برای «عاشقانه ۲» کار نمی‌کنم/برای «عاشقانه۲» دستمزد خودم و کل عوامل را همان ابتدا می‌گیرم/نمی خواهم مثل فیلمسازانی شوم که در اواخر زندگی شان، محتاج پول بازنشستگی و اجاره‌نشین هستند/دیگر بخاطر پول سراغ پروژه ای نمی‌روم چون به قدر کفایت پول دارم/«کارگر ساده نیازمندیم» را با ۵۰۰ میلیون تومان بستم و کل کار را در ۴۰ جلسه گرفتم/بازیگر خوب انتخاب می کنم و زیاد با او ور نمی‌روم؛ بازیگردانی یعنی این!/«آینه بغل» خیلی ساده و بیشتر به «کارگر ساده نیازمندیم» شبیه است!
کارگردان «عاشقانه» به سراغ بازسازی ماجرای واقعی سرقت از یک بانک میرود؟ آن هم بانکی با ردپای پررنگ در سینما؟!
منوچهر هادی در تازه‌ترین گفتگوی خود بیان کرد⇐دوست ندارم فصل دوم «عاشقانه» را با سرمایه گذاران فعلی بسازم/قرارداد یکی از فیلمهایم به خاطر «عاشقانه» کنسل شد/قصد تولید یک سریال ۶۰ قسمتی به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی را دارم/فیلمی به نام «سن رشد» را به تهیه‌کنندگی خودم میسازم
دیدگاه شما