کدخبر : 2861
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۴
یک دیدگاه

نیکی کریمی هم از «عاشقانه» سر برآورد!!!+فیلم و عکس

قسمت شانزدهم «عاشقانه» با سورپرایزی به نام نیکی کریمی به شبکه خانگی آمده است.
نیکی کریمی

نمایش خانگی: تازه ترین قسمت سریال «عاشقانه» درحالی به شبکه خانگی عرضه شده که سورپرایزی به نام نیکی کریمی هم در آن حضور دارد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» البته نیکی کریمی به عنوان بازیگر در «عاشقانه» نیست بلکه با تیزر تبلیغاتی یک اپراتور تازه تلفن همراه وارد «عاشقانه» شده است.

تیزر تبلیغاتی موردنظر که نیکی کریمی را به عنوان سلبریتی در یک مکان عمومی در حال صحبت کردن با «اپتل» نشان میدهد در میان تیزرهای ابتدایی «عاشقانه» قرار داده شده و همین است که شگفتی مخاطبان را موجب میشود که در بدو امر گمان میکنند در حال تماشای تیزر یک محصول سینمایی هستند.

نیکی کریمی که یک فیلم آماده اکران به نام «آذر» را دارد که در این فیلم زنانه هم تهیه کننده است و هم ایفای نقش میکند تاکنون سابقه ایفای نقش در هیچ سریال شبکه خانگی را نداشته است.

او ۵ سال قبل به عنوان مجری با مجموعه مستندی به نام «روزی روزگاری فوتبال» به شبکه خانگی آمد که عمر این مجموعه هم بیشتر از یک قسمت نبود و بعد از عرضه قسمت اول و عدم بازگشت مالی مناسب، تولیدش متوقف شد!

برای دیدن فیلم حضور نیکی کریمی در این تیزر اینجا را ببینید.

نیکی کریمی در تیزر «اپتل»

نیکی کریمی در تیزر «اپتل»

 

Likesنیکی کریمی هم از «عاشقانه» سر برآورد!!!+فیلم و عکس(1)Dislikesنیکی کریمی هم از «عاشقانه» سر برآورد!!!+فیلم و عکس(0)
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
http://www.namayeshkhanegi.ir/?p=2861
مطالب مرتبط
روح بازی در قسمت پنجم “سالهای دور از خانه”+عکس
همراهی بهرام رادان و مهتاب کرامتی در قسمت دهم «رقص روی شیشه»+عکس
«مغزهای…»پرمغز به شبکه خانگی رسید+عکس
درخشش(!؟) مصطفی زمانی در قسمت سیزدهم «نهنگ آبی»+عکس
نماینده دادستان در اولین جلسه رسیدگی به اتهامات نامبردگان بیان کرد⇐محمدهادی رضوی(داماد وزیر کار و سرمایه گذار “شهرزاد” )۸۰میلیارد تسهیلات از بانک سرمایه گرفته و اقدام به خرید گوشت و مرغ کرده!/سرمایه گذار “شهرزاد” ملکی را در زعفرانیه به مبلغ ۱۹ میلیارد خریده و قصد داشته با گران‌نمایی همان ملک را به مبلغ ۱۲۰ میلیارد تومان بابت بدهی به بانک سرمایه بدهد!/سرمایه گذار “شهرزاد” ۱۰۷ میلیارد و نیم از بانک سرمایه تسهیلات و ضمانت‌نامه دریافت کرده است!!/سرمایه گذار “شهرزاد” ۱۰۷ میلیارد تومان را در سال ۹۱ تا ۹۴ از شبکه بانکی خارج و صرف عیش و نوش، سفر‌های خارجی، خودرو‌های لوکس و ملک کرده است!!/احسان دلاویز(مشاور جوانان رییس اصلاحات و سرمایه گذار “شاهگوش”میرباقری، “لامپ صد”سعید آقاخانی و “فردا”ی مهدی پاکدل) متهم به معاونت تحصیل مال از طریق نامشروع به مبلغ ۱۰۷ میلیارد و نیم است!!
نظرات بازدید کنندگان
  1. […] نیکی کریمی هم از «عاشقانه» سر برآورد فیلم و عکس سایت […]

    Likes(0)Dislikes(0)
دیدگاه شما