کدخبر : 4528
پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
فاقددیدگاه

«نهنگ۲»، «رگ خواب» و «خانه دختر» در صدر محصولات پرفروش شبکه خانگی/فروش متوسط «عالیجناب»، «آشوب»، «محمد…» و کلی فیلم دیگر/شکست «مالیخولیا» و «دریاچه ماهی»

ویدیوکلوب سینما آزادی

نمایش خانگی: شبکه نمایش خانگی از پاییز به این سو اوضاع شلوغی را پشت سر گذاشته است؛ چون از یک طرف ده ها فیلم سینمایی وارد شبکه خانگی شده اند و از طرف دیگر مواجه بوده ایم با سریالهایی مثل «آشوب» و «عالیجناب» که کوشیده‌اند به زعم خود بخشی از مخاطبان را به خود اختصاص دهند.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» در میان آثار ارائه شده بیش از همه فیلمهایی مانند «نهنگ۲»، «رگ خواب» و «خانه دختر» بوده‌اند که مورد توجه قرار گرفته‌اند. در این بین «نهنگ۲» کمدی است و دو فیلم دیگر ملودرامهایی هستند که از مایه‌های عاشقانه تا تابوشکنی‌های خانوادگی را شامل می‌شوند.

کمدیهای دیگری هم در نیمه دوم سال به شبکه خانگی عرضه شده‌اند و از جمله «من و شارمین» و «پا تو کفش من نکن» و «دوازده صندلی» که سهمی متوسط از مخاطبان شبکه خانگی را به خود اختصاص داده‌اند.

در میان سریالهای عرضه شده یعنی «آشوب» و «عالیجناب» هر دو وضعیتی میانه داشته‌اند یعنی نه آن قدرها بازار شبکه خانگی را گرم کرده‌اند و نه آن قدرها فروش بالایی داشته اند که عاملی شود برای تولید فصول بعدی آنها.

اکشن «نگار»، درام روانکاوانه «برادرم خسرو» و درام اجتماعی «کارگر ساده نیازمندیم» از دیگر فیلمهای میانه شبکه خانگی بوده‌اند که فروششان در حد متوسط بوده است.

فیلم پرهزینه «محمد رسول الله(ص)»، فیلم نوجوانانه «بیست و یک روز بعد» و فیلم «سارا و آیدا» هم وضعیتی کماکان متوسط داشته اند.

فیلمهای ارزشی «دریاچه ماهی»، «اروند» و فیلم «مالیخولیا» هم جزو آثار شکست خورده شبکه خانگی در ماههای اخیر بوده اند.

 

 

Likes«نهنگ۲»، «رگ خواب» و «خانه دختر» در صدر محصولات پرفروش شبکه خانگی/فروش متوسط «عالیجناب»، «آشوب»، «محمد…» و کلی فیلم دیگر/شکست «مالیخولیا» و «دریاچه ماهی»(0)Dislikes«نهنگ۲»، «رگ خواب» و «خانه دختر» در صدر محصولات پرفروش شبکه خانگی/فروش متوسط «عالیجناب»، «آشوب»، «محمد…» و کلی فیلم دیگر/شکست «مالیخولیا» و «دریاچه ماهی»(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
http://www.namayeshkhanegi.ir/?p=4528
مطالب مرتبط
فیلم کودک «مبارزان کوچک» به شبکه خانگی آمد+عکس
انتقاد خالق «سربداران» از حملات اخیر رسانه ملی به محصولات پرمخاطب شبکه خانگی⇐شگفت‌انگیز است که رسانه ملی، بخشی ویژه از آنتن‌ا‌ش را به مسابقات قمارگونه داده‌ و به شبکه خانگی که سریال‌سازی مخاطب‌پسند را رونق داده، حمله می‌کند!!/واقعیت آن است که همکاری چهره‌های مطرح با سریالهای خانگی، زنگ خطر را برای رسانه ملی به صدا درآورده!!/چرا رسانه ملی به‌جای ارتقای سطح کیفی آثارش تلاش می‌کند با نقد سریالهای خانگی اسباب کمتر دیده شدن آنها را فراهم آورد؟؟/صداوسیما ممیزی را برای ارشاد بگذارد و همّ و غمش را بر استفاده از کارکشتگان و تولید محصولات متفاوت کند و پاسخگوی مخاطبانی باشد که سهمی هنگفت از بیت‌المال‌شان به صداوسیما می‌رسد!!
استقبال کودکان از قسمت دهم «بالشها»+عکس
قسمت پنجم «سیزده شمالی» با افزایش زمان آمد+عکس
یک تهیه‌کننده سینما در واکنش به حمله رسانه ملی به شبکه خانگی بیان داشت⇐تلویزیون به جای زدن شبکه خانگی بهتر است کیفیت  سریالهایش را افزایش بدهد/رونق تولید در شبکه خانگی این واهمه را در دل مدیران تلویزیون ایجاد کرده که مبادا در آینده نزدیک هیچ اسپانسری برایشان نماند/وقتی تلویزیون سریالهای غیرواقعی، تصنعی و کسالت‌آور تولید می‌کند معلوم است که مخاطب به سمت شبکه خانگی می‌رود/باید خوشحال بود که مخاطب ایرانی به‌جای سریالهای ماهواره‌ای، محصولات شبکه خانگی را می‌بیند
دیدگاه شما