کدخبر : 4528
پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
فاقددیدگاه

«نهنگ۲»، «رگ خواب» و «خانه دختر» در صدر محصولات پرفروش شبکه خانگی/فروش متوسط «عالیجناب»، «آشوب»، «محمد…» و کلی فیلم دیگر/شکست «مالیخولیا» و «دریاچه ماهی»

ویدیوکلوب سینما آزادی

نمایش خانگی: شبکه نمایش خانگی از پاییز به این سو اوضاع شلوغی را پشت سر گذاشته است؛ چون از یک طرف ده ها فیلم سینمایی وارد شبکه خانگی شده اند و از طرف دیگر مواجه بوده ایم با سریالهایی مثل «آشوب» و «عالیجناب» که کوشیده‌اند به زعم خود بخشی از مخاطبان را به خود اختصاص دهند.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» در میان آثار ارائه شده بیش از همه فیلمهایی مانند «نهنگ۲»، «رگ خواب» و «خانه دختر» بوده‌اند که مورد توجه قرار گرفته‌اند. در این بین «نهنگ۲» کمدی است و دو فیلم دیگر ملودرامهایی هستند که از مایه‌های عاشقانه تا تابوشکنی‌های خانوادگی را شامل می‌شوند.

کمدیهای دیگری هم در نیمه دوم سال به شبکه خانگی عرضه شده‌اند و از جمله «من و شارمین» و «پا تو کفش من نکن» و «دوازده صندلی» که سهمی متوسط از مخاطبان شبکه خانگی را به خود اختصاص داده‌اند.

در میان سریالهای عرضه شده یعنی «آشوب» و «عالیجناب» هر دو وضعیتی میانه داشته‌اند یعنی نه آن قدرها بازار شبکه خانگی را گرم کرده‌اند و نه آن قدرها فروش بالایی داشته اند که عاملی شود برای تولید فصول بعدی آنها.

اکشن «نگار»، درام روانکاوانه «برادرم خسرو» و درام اجتماعی «کارگر ساده نیازمندیم» از دیگر فیلمهای میانه شبکه خانگی بوده‌اند که فروششان در حد متوسط بوده است.

فیلم پرهزینه «محمد رسول الله(ص)»، فیلم نوجوانانه «بیست و یک روز بعد» و فیلم «سارا و آیدا» هم وضعیتی کماکان متوسط داشته اند.

فیلمهای ارزشی «دریاچه ماهی»، «اروند» و فیلم «مالیخولیا» هم جزو آثار شکست خورده شبکه خانگی در ماههای اخیر بوده اند.

 

 

Likes«نهنگ۲»، «رگ خواب» و «خانه دختر» در صدر محصولات پرفروش شبکه خانگی/فروش متوسط «عالیجناب»، «آشوب»، «محمد…» و کلی فیلم دیگر/شکست «مالیخولیا» و «دریاچه ماهی»(0)Dislikes«نهنگ۲»، «رگ خواب» و «خانه دختر» در صدر محصولات پرفروش شبکه خانگی/فروش متوسط «عالیجناب»، «آشوب»، «محمد…» و کلی فیلم دیگر/شکست «مالیخولیا» و «دریاچه ماهی»(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
http://www.namayeshkhanegi.ir/?p=4528
مطالب مرتبط
روح بازی در قسمت پنجم “سالهای دور از خانه”+عکس
همراهی بهرام رادان و مهتاب کرامتی در قسمت دهم «رقص روی شیشه»+عکس
«مغزهای…»پرمغز به شبکه خانگی رسید+عکس
درخشش(!؟) مصطفی زمانی در قسمت سیزدهم «نهنگ آبی»+عکس
نماینده دادستان در اولین جلسه رسیدگی به اتهامات نامبردگان بیان کرد⇐محمدهادی رضوی(داماد وزیر کار و سرمایه گذار “شهرزاد” )۸۰میلیارد تسهیلات از بانک سرمایه گرفته و اقدام به خرید گوشت و مرغ کرده!/سرمایه گذار “شهرزاد” ملکی را در زعفرانیه به مبلغ ۱۹ میلیارد خریده و قصد داشته با گران‌نمایی همان ملک را به مبلغ ۱۲۰ میلیارد تومان بابت بدهی به بانک سرمایه بدهد!/سرمایه گذار “شهرزاد” ۱۰۷ میلیارد و نیم از بانک سرمایه تسهیلات و ضمانت‌نامه دریافت کرده است!!/سرمایه گذار “شهرزاد” ۱۰۷ میلیارد تومان را در سال ۹۱ تا ۹۴ از شبکه بانکی خارج و صرف عیش و نوش، سفر‌های خارجی، خودرو‌های لوکس و ملک کرده است!!/احسان دلاویز(مشاور جوانان رییس اصلاحات و سرمایه گذار “شاهگوش”میرباقری، “لامپ صد”سعید آقاخانی و “فردا”ی مهدی پاکدل) متهم به معاونت تحصیل مال از طریق نامشروع به مبلغ ۱۰۷ میلیارد و نیم است!!
دیدگاه شما