کدخبر : 5797
شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۸
فاقددیدگاه

سازندگان «ممنوعه» به وزیر نامه نوشتند⇐اینکه بر ما چه گذشت بماند/دلسوزی شما مایه امیدواری است!

ممنوعه-عباس صالحی

نمایش خانگی: بالاخره بعد از مدتها رایزنی مشکل عرضه سریال خانگی «ممنوعه» حل شد و قسمت چهارم سریال به زودی به شبکه خانگی می آید.

در مسیر حل مشکلات این سریال، تولیدکنندگان مکاتباتی را با وزیر ارشاد داشتند و تلاش کردند از طریق عالی ترین مقام هنری دولت سوءتفاهمات پیش آمده را حل کنند.

حالا و پس از حل نسبی مشکلات سریال، سازندگان «ممنوعه» با ارسال نامه ای سرگشاده برای وزیر ارشاد، از وی بابت دلسوزیش جهت حل مشکلات قدردانی کرده اند.

متن نامه سازندگان «ممنوعه» به وزیر ارشاد را بخوانید:

وزیر محترم و فرهیخته وزارت ارشاد
سلام

پیام تقدیر جنابعالی از کارگردان سریال «ممنوعه» امیر پورکیان به دستمان رسید، از این رو بر خود واجب دانستیم مراتب قدردانی خود را در چند خطی خدمتتان تقدیم نماییم.

در این مدت بر ما چه گذشت بماند اما همین که وزیری چنین هنرشناس و ریزبین و دلسوز داریم برایمان بسی جای امیدواریست.

آقای وزیر! ما که خود ایمان داشتیم «ممنوعه» نه تنها ذره ای خلاف موازین سیاسی و اخلاقی نظام جمهوری اسلامی نبوده، بلکه هدفش آگاهی بیشتر و عبرت آموزی نسل جوان امروز  در رویارویی با ناهنجاری ها میباشد، اما در مقابل تصمیم بازبینی که گرفته شد سر تعظیم فرود آوردیم که به لطف حضرت حق شورای محترم نمایش هم پس از بازبینی کل سریال بر این اتفاق صحه گذاشتند و با امضای صورتجلسه نهایی اثبات کردند که “ممنوعه” هدفش روشن بوده و هست، اما این که جنابعالی شخصا از حسن نوع رفتار کارگردان پروژه در اطلاع رسانی تقدیر کردید برایمان ارزشمند و فراموش نشدنی ست…
از خالق هنر برایتان توفیق روزافزون را آرزو داریم.

و من الله التوفیق
سازندگان سریال «ممنوعه»

Likesسازندگان «ممنوعه» به وزیر نامه نوشتند⇐اینکه بر ما چه گذشت بماند/دلسوزی شما مایه امیدواری است!(0)Dislikesسازندگان «ممنوعه» به وزیر نامه نوشتند⇐اینکه بر ما چه گذشت بماند/دلسوزی شما مایه امیدواری است!(1)
امتیاز:
(0) (1)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
http://www.namayeshkhanegi.ir/?p=5797
مطالب مرتبط
اگر از آمپول خاطرات خاص دارید، این کمدی را ببینید!+عکس
همراهی مهتاب کرامتی و پارتنر رادان در قسمت یازدهم «رقص روی شیشه»+عکس
ویشکا آسایش بلوند در قسمت تازه «نهنگ آبی»+عکس
نماینده دادستان در دومین جلسه دادگاه محمدهادی رضوی اظهار داشت⇐سرمایه گذار “شهرزاد” ۹۰ درصد هزینه تولید کمدی شکست خورده “میلیونر میامی/بی حساب” به تهیه کنندگی سعید ملکان را داده!!!/سرمایه گذار “شهرزاد” ۲۸۵ میلیون از بانک سرمایه گرفته و بابت تبلیغ به خبرگزاری “ف.” داده!!!/سرمایه گذار “شهرزاد” ۱۰۷میلیارد از بانک سرمایه و و ۱۰۴ میلیارد تومان نیز از بانک‌های دی، اقتصاد نوین، مسکن و تجارت دریافت کرده است!!!/محمدهادی رضوی و محمد امامی با پاسکاری به غارت بانک سرمایه پرداختند!!!/رضوی به بانک نامه میزد و امامی وثیقه میگذاشت و با تسهیلات بانک، ملک و ماشین میخریدند!!/تولیدکنندگان “شهرزاد” به اسم یک جوان یتیم ۳۰میلیارد تسهیلات گرفته اند و حتی ۵میلیون هم به آن جوان یتیم نداده اند!!/رضوی به همراه احسان دلاویز(مشاور جوانان رییس اصلاحات) و محمد امامی املاکی مختلف از جردن تا بخارست و نوشهر خریداری کرده اند!!/سرمایه گذار “شهرزاد” با پول معلمان خودرو‌هایی از قبیل مازراتی، بنز S. ۵۰۰، سوزوکی، تویوتا لافور و… خریده!!
با همراهی صداپیشه جناب خان⇐قسمت چهارم «هیولا» به شبکه خانگی رسید+عکس
دیدگاه شما