کدخبر : 6397
یکشنبه 14 آوریل 2019 - 13:21
5 دیدگاه

جدایی لیلا حاتمی از «نهنگ آبی» بخاطر عدم اقبال مخاطبان؟؟/جیرانی دست به دامن کارگردان سه‌فیلمه!!؟؟

نمایش خانگی: هشت قسمت از سریال خانگی «نهنگ آبی» به شبکه خانگی عرضه شده و این سریال هنوز نتوانسته چنان که باید مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

بی‌تجربگی فریدون جیرانی کارگردان سریال که پیشتر سابقه کار در شبکه خانگی نداشته و چگونگی ارتباط گرفتن با مخاطب در این مدیوم را درک نکرده، موجب شده «نهنگ آبی» علیرغم هزینه بالایی که برای تولید و بخصوص تیم پرتعداد بازیگرانش صرف شده نتواند مخاطب چندانی را در شبکه خانگی با خود همراه کند.

تولید محصول نمایشی در شبکه خانگی مختصات خاص خود را دارد و با همان نگاهی که مثلا در فضای انحصاری رسانه ملی سریال سازی شده نمیتوان مخاطب خانگی را هم جذب کرد و همین نگاه، پاشنه آشیل «نهنگ آبی» شده و آن را در جذب مخاطب ناکام گذاشته!!

شایعه شده در روزهای اخیر یک کارگردان سه‌فیلمه که ماهها خود را پشت توقیف فیلم سومش پنهان کرده بود و نمی‌گفت که برای همین فیلم پیشتر توقیفی و اخیرا آزاد شده از فارابی تا موسسه رسانه‌های تصویری حمایت گرفته به عنوان کارگردان دوم جذب «نهنگ آبی» شده بلکه اوضاع بهتر شود.

با این حال همچنان کیفیت «نهنگ آبی» دندان گیر نیست و در این اوضاع پرسشهایی جدی درباره جدی لیلا حاتمی از پروژه شکل گرفته است؟ البته که این جدایی با تغییر مسیر فیلمنامه و مرگ کاراکتر این بازیگر رقم میخورد ولی اینکه حتی لیلا حاتمی بازیگر باهوش ایرانی زودتر از بقیه راه خود را از سریال جدا کرده قابل توجه است.

سایت «نمایش خانگی» آماده است توضیحات تولیدکنندگان پروژه را هم درباره جدایی لیلا حاتمی و هم درباره واسپاری بخشی از تولید به کارگردانی سه فیلمه منعکس کند.

Likesجدایی لیلا حاتمی از «نهنگ آبی» بخاطر عدم اقبال مخاطبان؟؟/جیرانی دست به دامن کارگردان سه‌فیلمه!!؟؟(0)Dislikesجدایی لیلا حاتمی از «نهنگ آبی» بخاطر عدم اقبال مخاطبان؟؟/جیرانی دست به دامن کارگردان سه‌فیلمه!!؟؟(6)
امتیاز:
(0) (6)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. دوست عزیز نهنگ آبی از بین سریال های مستعجن و کثیف ممنوعه و رقص روی شیشه که کپی سریال های ترکی است و با آنهمه بازیگر متاسفانه هیچ ارزشی ندارد ، سریال نهنگ آبی با تجه به نویسنده و کارگردان حرفه ای که دارد حداقل برای یک بار هم که شده سریال از حد و اندازه خانگی بالاتر ارائه شده و همه به شدت دنبال می کنند پس لطفا نگاه شخصی و بی دانش خود را وارد این قضاوت نکنیم ...لیلا حاتمی هر کسی که هست دنبال سیاست خودش در سینما و رسانه است ، یادتان باشد حاتمی با کارگردان هایی بزرگ چون جیرانی ها و توکلی ها بزرگ شده و دیده شد و وگرنه به خودی خود نمی توانسته حتی اگر فرزند مرحوم حاتمی باشد!!!

    Likes(14)Dislikes(6)
  2. به نظر من که حتی با جدا شدن لیلا حاتمی ، هنوز هم بهترین سریال پخش شده در حال حاضر هست

    Likes(3)Dislikes(1)
  3. یکی از سریال های قوی از نظر فیلمنامه و صدا و تدوین. سکانس ها زیاد کش دار نبوده و جذابیت خاصی در پیچیدگی داستان بوده. در کل از نقش های تکراری جلوگیری شده بود و برای اولین بار این سریال تونست ادم رو جذب مارکت سریالای ایرانی بکنه. سریالی بدون خاله بازی

    Likes(0)Dislikes(0)
دیدگاه شما

*

code